Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Nakupování a design

Nakupování a design celá ČR

Zajímáte se o současné umění a originální design, exkluzivní limitované edice zavedených tvůrců i díla mladých výtvarníků? Zavedeme vás jak do galerií a muzeí s expozicemi skla, keramiky, porcelánu, textilu a nábytku, tak do designových obchodů, nabízejících svěží inspiraci a různorodé žánry!

Kde dobře nakoupíte umění a design? Ať už levně nebo luxusně: nákupní centra, luxusní butiky, obchůdky se suvenýry, trhy a tržnice

Kochat se, obdivovat, ale také nakupovat předměty s puncem originality od českých i zahraničních designérů můžete například v galerii Křehký, v Morna Art Gallery, v obchodní galerii Modernista či na výstavách, pořádaných Agenturou českého keramického designu. Zatímco v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Brně poznáte, jak se vyvíjelo užité umění od středověku po současnost, centrum současného umění MeetFactory je místem setkávání umělců všech oborů, kde se naplno tvoří i žije – právě teď!

Zobrazit celý popis
Piazzeta Národního divadla opět ožije dyzajnem
22. září 2017 12:00

Piazzeta Národního divadla opět ožije dyzajnem

Praha 1
Podzimní Dyzajn market vás nebolestivou cestou přenese z léta do zimy a pomůže mu k tomu právě na 200 šikovných designérů, autorů, tvůrců a výtvarníků, kteří se pod jednou “střechou” sejdou a představí svoji tvorbu široké veřejnosti 23. a 24. září na Piazzetě Národního divadla, od 10:00 do 19:00. Akci doplní zajímavý doprovodný program a tvůrčí workshopy nejen v dětském koutku.