Kurzy celá ČR

Hledáte zábavu pro sebe, pro partu přátel nebo pro celou rodinu? Pak vyzkoušejte některý z kurzů – a že je z čeho vybírat! U nás najdete například kurzy vaření, fotografování, paraglidingu či skalního lezení, výtvarné, taneční či golfové kurzy, kurzy jízd na koni, na lyžích i v bikeparku.

Se zážitkovými kurzy zjistíte, že nic není tak těžké, jak se na první pohled zdá. Naučíte se kreslit, zpívat, připravovat gurmánské speciality nebo okusíte netradiční sport

Koho baví fotografování, ten si své dovednosti může vyzkoušet na které z fotografických dílen, při nichž se naučíte vidět České Švýcarsko v obrazech. Krátké i několikadenní kurzy tradičních řemesel připravili na statku Bernard v Královském Poříčí, v Hradci Králové se stanete mistry floristiky a pro všechny nadšené budoucí vodáky a horolezce jsou určeny outdoorové kurzy v Českém ráji. A pokud vás snad láká cirkusové umění, objednejte se na kurzy žonglování, závěsné či jevištní akrobacie!

Zobrazit celý popis
Za hudbou i zábavou se vydejete na Kytarový festival do Mikulova
7. červenec 2017 15:06

Za hudbou i zábavou se vydejete na Kytarový festival do Mikulova

Mikulov
Kytarový festival Mikulov patří již tři desetiletí k nejvýznamnějším akcím svého druhu nejen v České republice, ale i v celém středoevropském prostoru. Také jeho letošní ročník bude probíhat tak jako v minulých letech formou přednášek, seminářů, výstav a výuky v mistrovských třídách. Nedílnou součástí festivalu bude opět řada odpoledních a večerních koncertů pro veřejnost. Hlavním cílem festivalu je představit domácímu i zahraničnímu publiku špičkové osobnosti světa klasické kytary a zprostředkovat naší odborné i laické veřejnosti nejnovější informace z oblasti tvorby a interpretace kytarové hudby.