Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Letní adrenalinové aktivity

Letní adrenalinové aktivity celá ČR

Chcete zažít pořádnou dávku adrenalinu? Nemusíte podlehnout reklamě a hned se vrhat střemhlav z letadel s padáky, existují zábavnější nápady. Vyzkoušejte třeba rychlou jízdu na bobech či na terénních koloběžkách, lanová centra, bike parky, travní lyžování nebo rafinované bojové scénáře v paintballu.

Rafting, horolezectví, kiting, zorbing, potápění, motokros, rafting, paragliding, bungeejumping to vše Česko nabízí

Navštivte například Tarzanii, největší lanový park v České republice, anebo se sklouzněte v tobogánu, který vede středem vyhlídkové věže na Stezce v korunách stromů u Lipna. Jak se chodí v sedmimílových botách se dozvíte v šumavském outdoorovém Offparku Sušice, ve Špindlerově Mlýně a v Janově nad Nisou si zase užijete vzrušující jízdy na bobových dráhách. Pro opravdu odvážné jsou určeny tratě pro skicross, bicross, skatecross a travní lyžování v areálu adrenalinových sportů Obří sud Javorník.

Zobrazit celý popis
Krkonoše uzavřou letošní sérii Rock Point – Horské výzvy
20. září 2017 8:00

Krkonoše uzavřou letošní sérii Rock Point – Horské výzvy

Pec pod Sněžkou
V Krkonoších se od pátku do soboty 22. – 23. 9. odehraje poslední zastávka Rock Point – Horské výzvy. Oblíbený seriál horských běhů a trekingu pro veřejnost tak vyvrcholí svým pátým dílem pod nejvyšší českou horou. V Peci pod Sněžkou se o víkendu budou rozdávat poslední body do celkového hodnocení, ale i účastníci, kteří nejdou na celkové umístění, mají před sebou poslední letošní možnost najít v sobě chuť překonat sami sebe a najít si v sobě svou výzvu. Vyhlášení pak proběhne v polovině října na Pálavě při samostatném bonusovém závodě.