Úvod > Aktuality > Terénní triatlon v Hostivaři odstartuje letní sportovní sezónu

Terénní triatlon v Hostivaři odstartuje letní sportovní sezónu

Vydáno 24. června 2017 Letní sporty
V neděli 25. června se uskuteční první triatlonový závod ze seriálu H-Triatlon TOUR 2017. Účastníci mají jedinečnou příležitost strávit poslední červnový víkend v prostředí hostivařského areálu, kde se FINEP terénní triatlon koná již po páté. Pro závodníky je připraven bohatý sportovní i doprovodný program. Letošním ročníkem Finep terénního triatlonu v Hostivaři bude závodníky i jejich doprovod provázet sportovní moderátor Stanislav Bartůšek.
terénní triatlon v HostivařiSdružení H-Triatlon navazuje na předchozí čtyři úspěšné ročníky a také letos se FINEP terénní triatlon, který proběhne v neděli 25. června, koná v rámci bodovaného seriálu H-Triatlon TOUR 2017. Ten zahrnuje celkem čtyři pražské závody a Houmrův triatlon v Jiříkově.

Účastníci FINEP terénního triatlonu si mohou vybírat z několika kategorií délky a obtížnosti trati. Závod je určen jak pro dospělé, tak pro děti. Dětské startovné se cenově pohybuje od 50 Kč do 100 Kč v závislosti na termínu registrace. Jednotlivci z kategorií dorost a dospělí si mohou vybrat ze tří typů startovného Silver, Gold a Premium.

Triatlon HostivařZákladní Silver startovné pro jednotlivce činí 300 – 500 Kč, v závislosti na termínu registrace. Dále se taktéž Finep terénního triatlonu můžou účastnit skupiny v rámci štafety složené buďto ze dvou či tří závodníků. Na nejdelší trati se objeví mistr ČR v dlouhém triatlonu a patron H-Triatlon TOUR Tomáš Mika a další skvělí triatleti jako například Ondřej Teplý.

Připraven je také bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Děti si užijí celou řadu doprovodných aktivit, malování na obličej a řadu soutěží. Probíhat budou ukázky první pomoci a hasičské techniky. O atmosféru se postará skvělý DJ Aleš Matoušek.
Houmrův triatlon Jiříkov 2018

Houmrův triatlon Jiříkov 2018

Jubilejní 25. ročník silničního triatlonového závodu, který je součástí bodované série HT TOUR 2018, je určen pro všechny věkové a výkonnostní kategorie včetně dětí.

Pražský triatlon Horní Počernice 2018

Pražský triatlon Horní Počernice 2018

Letos se opět roztočí kola Pražského triatlonu. Závod odstartuje v neděli 22. července 2018 v Praze Horních Počernicích.

Další aktuality