Úvod > Aktuality > Na pražské náplavce najdete originální Lázně na Lodi

Na pražské náplavce najdete originální Lázně na Lodi

Vydáno 14. prosince 2017 Lázně a wellness
Fenomén lázeňství má v Praze, zejména v okolí Vltavy, velkou tradici. Lázně na Lodi nabízí finskou saunu s jedinečným výhledem na Hradčany. Kapacita je 15 osob, k dispozici je i hygienické zázemí a vnitřní i venkovní odpočívárna. Lázně najdete na parníku zakotveném na náplavce na úrovni tramvajové zastávky Výtoň.
Lázně na lodiLázně na Lodi fungují již od roku 2012. Těšily se velké oblibě a tak od loňského roku nabízí větší kapacitu i vyšší komfort.

Možná je on-line rezervace na webových stránkách lázní. Lokalita náplavky se v poslední době řadí mezi nejoblíbenější místa pro trávení volného času v celé metropoli a projekt Lázně na lodi nabízí možnost využití tohoto oblíbeného místa i v zimním období.

Lázně na Lodi budou od poloviny prosince do jara v provozu každý den od 18 do 23 hodin. Po dohodě je možné, podobně jako minulý rok, Lázně na Lodi užívat i soukromě. Milovníci saunování si budou moci vypůjčit od obsluhy sauny ručník i prostěradlo nebo zakoupit drobné občerstvení.

Studio H3T architekti se věnují projekci i realizaci různých neobvyklých saun již několik let. Jejich sauna na piazettě Národního divadla se těšila velkému zájmu odborné i laické veřejnosti. Pozornost zaujala i sauna plovoucí, létající (vysutá) nebo cyklosauna. Většina projektů vzniká nízkonákladově a za přispění sponzorů.
Lázně na lodi v Praze

Lázně na lodi v Praze

Relaxace v lázních na parníku s výhledem přímo na Hradčany. Takovou nabídku pro vás má každý víkend po dobu několika měsíců pražské Rašínovo nábřeží.

Výtoňská náplavka na Rašínově nábřeží

Výtoňská náplavka na Rašínově nábřeží

Rašínovo nábřeží je v současné době nejatraktivnější, nejceněnější a společensky nejživější prostor u řeky Vltavy. Nachází se v úseku mezi výběžkem vyšehradské skály u Výtoně a Jiráskovým mostem u Žofína. Je zde krásný prostor na procházky, jízdu na kole konají se zde velmi oblíbené Farmářské trhy.