Nechte se rozmazlovat exotickými masážemi

Vydáno: 4. 1. 2012 8:00
Kategorie: Zážitky
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Město: Olomouc
Udělejte si čas sami pro sebe a nechte se rozmazlovat. Dopřejte si tu nejlepší péči a svěřte se do rukou zkušených masérů, jejichž šikovné ruce vám pomohou uvolnit se a nechat starosti a každodenní stres odplynout do ztracena. Inspirujte se našimi dnešními deseti tipy a relaxujte na masáži.
 
Zaujala Vás aktualita Nechte se rozmazlovat exotickými masážemi?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Som´s - Thajské masáže na Vinohradech
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 2
Menší masážní studio s rodinnou atmosférou. Masáže zde provádějí diplomované thajské masérky (rodilé Thajky), které mají bohaté zkušenosti nejen z Thajska, ale i z České republiky.
Walboria - relaxace a wellnes ve starém pivovaru v Chýnově
Region: Jižní Čechy
Oblast: Jižní Čechy
Město: Chýnov
Přijďte si odpočinout a nabrat nové síly do starého pivovaru v Chýnově u Tábora, ve kterém nyní sídlí wellness studio. Vybrat si můžete ze široké škály relaxačních technik, infrasauny, rašelinových zábalů, kurzů bodyformingu a zumby. Naučit se můžete i orientální tance.
Thai Oasis - thajské masáže Ostrava
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Tradiční thajské masáže v Ostravě jsou nezapomenutelným zážitkem nejen pro vaše tělo a mysl. Jsou zejména prostředkem k uvolnění celého organizmu a nastavení jeho nové rovnováhy.
Závan exotiky na Valašsku: relaxační procedury z Fiji
Oblast: Valašsko
Spa hotel Lanterna a wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích přicházejí jako první na Moravě s širokou nabídkou unikátních masážních rituálů Pure Fiji.
Dopřejte si relax a blahodárné účinky masáží v Třinci
Ajurvédská masáž Garshan, masáž lávovými kameny, lymfodrenáž a anticelulitidní zeštíhlující masáž další.
Tradiční thajské a indické masáže v Nam Jai Praha
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Domov tradičních thajských a indických masáží v Praze. Dopřejte si relaxaci při některé z našich masáží – thajské tradiční či olejové, indické (ayurvédské) a nově také tibetské.
Zen Asian Wellness - Thajská másáž
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Dokázat protáhnout všechny části našeho těla a dosáhnout tak fyzického uvolnění energie. Toto umění bylo v historii provozováno pouze mistry v thajských chrámech.

Nejnovější aktuality

10 tipů kam se vydat na zahájení sezóny

10 tipů kam se vydat na zahájení sezóny

Vydáno před 4 hodinami | | Památky

Těšíte se na další turistickou sezónu? Chcete být u toho, když se ze zimního spánku probouzí hrady, zámky, zoo nebo lázně? Prohlédněte si tipy na otevírání sezóny v místech, kam se můžete vydat již tento víkend. celá aktualita

V Děčíně si užijete Velikonoce na zámku i v zoo

V Děčíně si užijete Velikonoce na zámku i v zoo

Vydáno před 4 hodinami | Severozápadní Čechy | Zážitky

O Velikonocích čeká na malé i velké v Děčíně spousta možností, jak si skvěle užít volno. Navštívit můžete například zoologickou zahradu, která pro své návštěvníky připravila zoologockou soutěž. Další pěkné zážitky vás... celá aktualita

Plzeň ukáže reprezentativní salón s jídelnou od Adolfa Loose

Plzeň ukáže reprezentativní salón s jídelnou od Adolfa Loose

Vydáno před 5 hodinami | Plzeňsko a Český les | Památky

Výjimečnou příležitost prohlédnout si obnovené Loosovy interiéry na Klatovské třídě 12 bude mít veřejnost v pátek 18. dubna odpoledne. V domě, který je dnes sídlem Správy veřejného statku města Plzně, se zachovaly sal... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Lázně