Nechte se rozmazlovat exotickými masážemi

Vydáno: 4. 1. 2012 8:00
Kategorie: Zážitky
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Město: Olomouc
Udělejte si čas sami pro sebe a nechte se rozmazlovat. Dopřejte si tu nejlepší péči a svěřte se do rukou zkušených masérů, jejichž šikovné ruce vám pomohou uvolnit se a nechat starosti a každodenní stres odplynout do ztracena. Inspirujte se našimi dnešními deseti tipy a relaxujte na masáži.
 
Zaujala Vás aktualita Nechte se rozmazlovat exotickými masážemi?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Som´s - Thajské masáže na Vinohradech
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 2
Menší masážní studio s rodinnou atmosférou. Masáže zde provádějí diplomované thajské masérky (rodilé Thajky), které mají bohaté zkušenosti nejen z Thajska, ale i z České republiky.
Walboria - relaxace a wellnes ve starém pivovaru v Chýnově
Region: Jižní Čechy
Oblast: Jižní Čechy
Město: Chýnov
Přijďte si odpočinout a nabrat nové síly do starého pivovaru v Chýnově u Tábora, ve kterém nyní sídlí wellness studio. Vybrat si můžete ze široké škály relaxačních technik, infrasauny, rašelinových zábalů, kurzů bodyformingu a zumby. Naučit se můžete i orientální tance.
Thai Oasis - thajské masáže Ostrava
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Tradiční thajské masáže v Ostravě jsou nezapomenutelným zážitkem nejen pro vaše tělo a mysl. Jsou zejména prostředkem k uvolnění celého organizmu a nastavení jeho nové rovnováhy.
Závan exotiky na Valašsku: relaxační procedury z Fiji
Oblast: Valašsko
Spa hotel Lanterna a wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích přicházejí jako první na Moravě s širokou nabídkou unikátních masážních rituálů Pure Fiji.
Dopřejte si relax a blahodárné účinky masáží v Třinci
Ajurvédská masáž Garshan, masáž lávovými kameny, lymfodrenáž a anticelulitidní zeštíhlující masáž další.
Tradiční thajské a indické masáže v Nam Jai Praha
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Domov tradičních thajských a indických masáží v Praze. Dopřejte si relaxaci při některé z našich masáží – thajské tradiční či olejové, indické (ayurvédské) a nově také tibetské.
Zen Asian Wellness - Thajská másáž
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Dokázat protáhnout všechny části našeho těla a dosáhnout tak fyzického uvolnění energie. Toto umění bylo v historii provozováno pouze mistry v thajských chrámech.

Nejnovější aktuality

Na zámku Konopiště ochutnáte ovocné knedlíky

Na zámku Konopiště ochutnáte ovocné knedlíky

Vydáno před 9 hodinami | Střední Čechy | Památky

Na začátku srpna se na zámku Konopiště koná opět oblíbená akce - Slavnosti ovocných knedlíků, které miloval sám císař František Ferdinand d´Este. Nádvoří konopišťského zámku provoní ovšem nejen již zmíněné knedlíky, a... celá aktualita

Oživené noční prohlídky hradu Švihov vyprávějí o Půtovi z Rýzmberka

Oživené noční prohlídky hradu Švihov vyprávějí o Půtovi z Rýzmberka

Vydáno před 13 hodinami | Šumava | Památky

Netradiční oživené prohlídky hradu s příběhem z dávné historie a pověstí spojených s hradem se uskutečnív druhé polovině prázdnin, tentokrát pod názvem Zrnko pravdy. Humor, napětí, rvačky, tance - noční prohlídky budo... celá aktualita

Baškohrátky s netradičními plavidly jsou zpět na přehradě Baška

Baškohrátky s netradičními plavidly jsou zpět na přehradě Baška

Vydáno před 15 hodinami | Severní Morava a Slezsko | Letní sporty

Přehrada Baška na frýdeckomístecku v sobotu 16. srpna 2014 opět ožije, neboť se zde po dvouletém přemístění budou konat BAŠKOHRÁTKY s netradičními plavidly. Již osmý ročník této tradiční srpnové akce bude ve znamení z... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Lázně