Víte co je vzduchoplavba?

Vydáno: 9. 5. 2011 10:00
Kategorie: Lázně a wellness
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Město: Luhačovice
Procedury s využitím minerálních pramenů a vzduchoplavba se v Luhačovicích s úspěchem provozovují od počátku minulého století.
V Luhačovicích slavnostně „otevřou prameny“ 13. – 15. května a zahájí tak Luhačovické kulturní léto, jehož součástí bude série kolonádních koncertů mnoha žánrů. S novou sezónou zavádějí luhačovičtí úplnou novinku, pobyt nazvaný Tradiční lázeňská kúra.

Pobyt zahrnuje procedury s využitím zdejších minerálních pramenů, tradiční vodoléčebné procedury a Luhačovickou vzduchoplavbu, která je návratem k původnímu cvičení venku, jež se zde s úspěchem provozovalo počátkem minulého století. Po rozsáhlé rekonstrukci tu byl navíc na konci loňského roku otevřen luxusní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness hotel Alexandria ve stylu první republiky.
Zaujala Vás aktualita Víte co je vzduchoplavba??
Podívejte se, co všechno nabízí >
Přijeďte si odpočinout a nabrat nových sil do lázeňského města Luhačovice
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně ČR a nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Lázeňské hotely Miramare nabízí veškerý komfort pro vaši léčebnou či relaxační dovolenou - luxusní ubytování, výběrová strava, kvalifikovaný personál a přes 80 léčebných a relaxačně-rehabilitačních procedur.
Lázně Luhačovice - nejoblíbenější lázně na Moravě
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy s více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Luhačovice jsou pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku s pestrými možnostmi kulturního i sportovního vyžití.

Nejnovější aktuality

Zažijte kus Švýcarska v Praze na slavnosti Alpabzug

Zažijte kus Švýcarska v Praze na slavnosti Alpabzug

Vydáno před 26 minutami | Praha | Zážitky

Přijďte se s přáteli či rodinami podívat na jedinečnou slavnost Alpabzug ve švýcarském duchu! Alpabzug se v Praze již tradičně koná první sobotu v říjnu, letos tedy 4.10.2014 v parku Bertramka na pražském Smíchově mez... celá aktualita

Poutní místo Štípa si připomene významné výročí

Poutní místo Štípa si připomene významné výročí

Vydáno před 1 hodinou | Východní Morava | Památky

Poutní místo Štípa bude o nadcházejícím víkendu slavit významné jubileum. Letos uplyne 250. let od přenesení sošky Panny Marie Štípské z původního kostelíka do tehdy nové svatyně, nynějšího poutního chrámu Narození Pa... celá aktualita

Vydejte se Po stopách Tří oříšků pro Popelku na Švihov

Vydejte se Po stopách Tří oříšků pro Popelku na Švihov

Vydáno před 2 hodinami | Šumava | Památky

Chcete poznat místa, kde oblíbená Popelka bydlela s macechou a sestrou Dorou, kam chodila za svou sovou Rozárkou a kde se macecha s Dorou převrátila do rybníka? Pokud patří Tři oříšky k vašim oblíbeným filmovým pohádk... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Lázně


Inspirujte se jinde na Kudyznudy.cz