Víte co je vzduchoplavba?

Vydáno: 9. 5. 2011 10:00
Kategorie: Lázně a wellness
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Město: Luhačovice
Procedury s využitím minerálních pramenů a vzduchoplavba se v Luhačovicích s úspěchem provozovují od počátku minulého století.
V Luhačovicích slavnostně „otevřou prameny“ 13. – 15. května a zahájí tak Luhačovické kulturní léto, jehož součástí bude série kolonádních koncertů mnoha žánrů. S novou sezónou zavádějí luhačovičtí úplnou novinku, pobyt nazvaný Tradiční lázeňská kúra.

Pobyt zahrnuje procedury s využitím zdejších minerálních pramenů, tradiční vodoléčebné procedury a Luhačovickou vzduchoplavbu, která je návratem k původnímu cvičení venku, jež se zde s úspěchem provozovalo počátkem minulého století. Po rozsáhlé rekonstrukci tu byl navíc na konci loňského roku otevřen luxusní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness hotel Alexandria ve stylu první republiky.
Zaujala Vás aktualita Víte co je vzduchoplavba??
Podívejte se, co všechno nabízí >
Přijeďte si odpočinout a nabrat nových sil do lázeňského města Luhačovice
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně ČR a nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Lázeňské hotely Miramare nabízí veškerý komfort pro vaši léčebnou či relaxační dovolenou - luxusní ubytování, výběrová strava, kvalifikovaný personál a přes 80 léčebných a relaxačně-rehabilitačních procedur.
Lázně Luhačovice - nejoblíbenější lázně na Moravě
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy s více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Luhačovice jsou pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku s pestrými možnostmi kulturního i sportovního vyžití.

Nejnovější aktuality

Vydejte se za městským opevněním do Poličky!

Vydejte se za městským opevněním do Poličky!

Vydáno před 19 minutami | Východní Čechy | Památky

V rámci Mezinárodního dnu památek a sídel jsou po celé republice během prodlouženého velikonočního víkendu připravené nezapomenutelné zážitky. A ani v Poličce tomu není jinak! O tomto víkendu se po dlouhých 26 letech ... celá aktualita

Oslavte Den Země s Lesy ČR

Oslavte Den Země s Lesy ČR

Vydáno před 1 hodinou | | Příroda

Již tradičně si i v České republice připomínáme 22. dubna Den Země, svátek naší planety, která jediná ze všech planet sluneční soustavy umožňuje existenci života – lidí, živočichů a rostlin. K tomuto svátku se tradičn... celá aktualita

Na Velikonoční pondělí dříve do zoo Ostrava

Na Velikonoční pondělí dříve do zoo Ostrava

Vydáno před 15 hodinami | Severní Morava a Slezsko | Příroda

Brána ostravské zoologické zahrady se jako již tradičně otevře na Velikonoční pondělí pro zájemce výjimečně už v 8 hodin ráno. Od rána až do 12. hodiny bude u vstupu do zoo pro návštěvníky připravena velikonoční pomlá... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Lázně