Víte co je vzduchoplavba?

Vydáno: 9. 5. 2011 10:00
Kategorie: Lázně a wellness
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Město: Luhačovice
Procedury s využitím minerálních pramenů a vzduchoplavba se v Luhačovicích s úspěchem provozovují od počátku minulého století.
V Luhačovicích slavnostně „otevřou prameny“ 13. – 15. května a zahájí tak Luhačovické kulturní léto, jehož součástí bude série kolonádních koncertů mnoha žánrů. S novou sezónou zavádějí luhačovičtí úplnou novinku, pobyt nazvaný Tradiční lázeňská kúra.

Pobyt zahrnuje procedury s využitím zdejších minerálních pramenů, tradiční vodoléčebné procedury a Luhačovickou vzduchoplavbu, která je návratem k původnímu cvičení venku, jež se zde s úspěchem provozovalo počátkem minulého století. Po rozsáhlé rekonstrukci tu byl navíc na konci loňského roku otevřen luxusní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness hotel Alexandria ve stylu první republiky.
Zaujala Vás aktualita Víte co je vzduchoplavba??
Podívejte se, co všechno nabízí >
Přijeďte si odpočinout a nabrat nových sil do lázeňského města Luhačovice
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně ČR a nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Lázeňské hotely Miramare nabízí veškerý komfort pro vaši léčebnou či relaxační dovolenou - luxusní ubytování, výběrová strava, kvalifikovaný personál a přes 80 léčebných a relaxačně-rehabilitačních procedur.
Lázně Luhačovice - nejoblíbenější lázně na Moravě
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy s více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Luhačovice jsou pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku s pestrými možnostmi kulturního i sportovního vyžití.

Nejnovější aktuality

Synagoga v Nové Cerekvi – nejlépe opravená památka v kraji

Synagoga v Nové Cerekvi – nejlépe opravená památka v kraji

Vydáno před 4 minutami | Vysočina | Památky

Synagoga v Nové Cerekvi byla za Kraj Vysočina vybrána jako nejlepší příklad obnovy kulturních památek za rok 2013 a byla nominována do celostátního kola Ceny Národního památkového ústavu Patrimonium pro Futuro. celá aktualita

Brněnská přehrada dostane příští rok nové převlékárny, WC, sprchy a hřiště

Brněnská přehrada dostane příští rok nové převlékárny, WC, sprchy a hřiště

Vydáno před 1 hodinou | Jižní Morava | Letní sporty

Nové převlékárny, lavičky, stoly pro stolní tenis, houpačky nebo sportovní hřiště a lanovka pro děti. Taková vylepšení čekají příští sezónu návštěvníky Brněnské přehrady. Opravy potrvají zhruba osm měsíců, stavební pr... celá aktualita

Víkendová Anenská sklářská slavnost na Jizerce je již tradicí

Víkendová Anenská sklářská slavnost na Jizerce je již tradicí

Vydáno před 2 hodinami | Českolipsko a Jizerské hory | Životní styl

Tradiční pouť v sobotu 26. července v osadě Jizerka nabídne návštěvníkům prodej i ukázky výroby sklářských a ostatních tradičních řemesel a výrobků. Očekává se i příjezd zakladatele skláren na Jizerce F.A. Riedla, vys... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Lázně