Víte co je vzduchoplavba?

Vydáno: 9. 5. 2011 10:00
Kategorie: Lázně a wellness
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Město: Luhačovice
Procedury s využitím minerálních pramenů a vzduchoplavba se v Luhačovicích s úspěchem provozovují od počátku minulého století.
V Luhačovicích slavnostně „otevřou prameny“ 13. – 15. května a zahájí tak Luhačovické kulturní léto, jehož součástí bude série kolonádních koncertů mnoha žánrů. S novou sezónou zavádějí luhačovičtí úplnou novinku, pobyt nazvaný Tradiční lázeňská kúra.

Pobyt zahrnuje procedury s využitím zdejších minerálních pramenů, tradiční vodoléčebné procedury a Luhačovickou vzduchoplavbu, která je návratem k původnímu cvičení venku, jež se zde s úspěchem provozovalo počátkem minulého století. Po rozsáhlé rekonstrukci tu byl navíc na konci loňského roku otevřen luxusní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness hotel Alexandria ve stylu první republiky.
Zaujala Vás aktualita Víte co je vzduchoplavba??
Podívejte se, co všechno nabízí >
Přijeďte si odpočinout a nabrat nových sil do lázeňského města Luhačovice
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně ČR a nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Lázeňské hotely Miramare nabízí veškerý komfort pro vaši léčebnou či relaxační dovolenou - luxusní ubytování, výběrová strava, kvalifikovaný personál a přes 80 léčebných a relaxačně-rehabilitačních procedur.
Lázně Luhačovice - nejoblíbenější lázně na Moravě
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy s více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Luhačovice jsou pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku s pestrými možnostmi kulturního i sportovního vyžití.

Nejnovější aktuality

Vánoční trhy v Kuksu budou již o víkendu

Vánoční trhy v Kuksu budou již o víkendu

Vydáno před 11 hodinami | Krkonoše a Podkrkonoší | Gurmánská turistika

Následující víkend bude v Hospitalu na Kuksu patřit vánočním trhům. Kvůli pokračující rekonstrukci se však letos přímo v areálu hospitalu neuskuteční. Oblíbené Vánoční trhy na Kuksu pořadatelé přesunuli na cestu pod h... celá aktualita

Advent v Olomouci právě začíná

Advent v Olomouci právě začíná

Vydáno před 12 hodinami | Střední Morava a Jeseníky | Zážitky

Vánoční trhy v Olomouci, to je výjimečná akce, která nabízí neopakovatelnou předvánoční atmosféru uprostřed historického města zařazeného mezi památky UNESCO. Slavnostní rozsvícení vánočního stromu proběhne v neděli 2... celá aktualita

Jihočeské památky lákají k návštěvě i v zimě

Jihočeské památky lákají k návštěvě i v zimě

Vydáno před 13 hodinami | Jižní Čechy | Památky

Na jihu Čech lákají památky k návštěvě nejen na zajímavé adventní akce, ale především na zimní prohlídkové trasy. Otevřeno zůstane po celou zimu například na zámku Hluboká, v Hradním muzeu v Českém Krumlově a na hrade... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Lázně