Víte co je vzduchoplavba?

Vydáno: 9. 5. 2011 10:00
Kategorie: Lázně a wellness
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Město: Luhačovice
Procedury s využitím minerálních pramenů a vzduchoplavba se v Luhačovicích s úspěchem provozovují od počátku minulého století.
V Luhačovicích slavnostně „otevřou prameny“ 13. – 15. května a zahájí tak Luhačovické kulturní léto, jehož součástí bude série kolonádních koncertů mnoha žánrů. S novou sezónou zavádějí luhačovičtí úplnou novinku, pobyt nazvaný Tradiční lázeňská kúra.

Pobyt zahrnuje procedury s využitím zdejších minerálních pramenů, tradiční vodoléčebné procedury a Luhačovickou vzduchoplavbu, která je návratem k původnímu cvičení venku, jež se zde s úspěchem provozovalo počátkem minulého století. Po rozsáhlé rekonstrukci tu byl navíc na konci loňského roku otevřen luxusní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness hotel Alexandria ve stylu první republiky.
Zaujala Vás aktualita Víte co je vzduchoplavba??
Podívejte se, co všechno nabízí >
Přijeďte si odpočinout a nabrat nových sil do lázeňského města Luhačovice
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně ČR a nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Lázeňské hotely Miramare nabízí veškerý komfort pro vaši léčebnou či relaxační dovolenou - luxusní ubytování, výběrová strava, kvalifikovaný personál a přes 80 léčebných a relaxačně-rehabilitačních procedur.
Lázně Luhačovice - nejoblíbenější lázně na Moravě
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy s více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Luhačovice jsou pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku s pestrými možnostmi kulturního i sportovního vyžití.

Nejnovější aktuality

Zámecké nádvoří v Dobříši se o víkendu stane rybím rájem

Zámecké nádvoří v Dobříši se o víkendu stane rybím rájem

Vydáno před 3 hodinami | Střední Čechy | Gurmánská turistika

Celodenní program na nádvoří zámku Dobříš od 11:00 - 17:00 hodin nabídne nejen grilování a prodej pečených rybích pochoutek. Jak se tyto ryby loví, se dozvíte na výstavě rybářské techniky nebo přímo od rybářů, kteří p... celá aktualita

Renesanční zpěvy  a  výstava fotografií s africkými tématy o víkendu na hradě Lipnice

Renesanční zpěvy a výstava fotografií s africkými tématy o víkendu na hradě Lipnice

Vydáno před 5 hodinami | Vysočina | Památky

Sobotní den 2. srpna 2014 bude na hradě Lipnice patřit neziskové organizaci Bwindi Orphans, která bude prezentovat svou činnost. Její hlavní náplní je zprostředkovávání adopcí na dálku pro děti z Ugandy, dovoz a pro... celá aktualita

Divadelní pouť na hradě Svojanově bude o víkendu bavit malé i velké

Divadelní pouť na hradě Svojanově bude o víkendu bavit malé i velké

Vydáno před 5 hodinami | Východní Čechy | Zážitky

O nastávajícím víkendu 2. – 3. 8. 2014 bude na hradě Svojanov pořádán již 24. ročník Divadelní poutě. Divadelní pouť je tradiční akcí, která se každoročně pořádá v historickém prostředí hradu Svojanova. Smyslem akce j... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Lázně