Úvod > Aktuality > Kam letos na poslední vinobraní a slavnosti vína?

Kam letos na poslední vinobraní a slavnosti vína?

Vydáno 27. září 2017 Gurmánská turistika
V říjnu si už moc vinobraní a slavností vína neužijete. Hlavní sezona je beznadějně za námi, ale jedny z posledních plánovoných akcí podzimu budou rozhodně stát za to. Vydat se můžete už zítra na Pražský hrad, o tomto víkendu na Loket, na Karlštejn, do Brna nebo Hustopečí. V daších týdnech neváhejte s výletem na Břevnovské posvícení nebo do Milotic.
Burčákový pochod 2018 Milotice

Burčákový pochod 2018 Milotice

Putování osadou vinných sklepů Šidleny u Milotic, s možností pokračovat v pochodu směrem Dubňany a dále do Mutěnic. 42. pokračování již velmi tradiční a hojně navštěvovaná akce, dříve pořádaná Klubem českých turistů vždy druhou sobotu v říjnu. Začátek je v 8:00.

Drnholecké vinobraní

Drnholecké vinobraní

Zveme vás na 8. Drnholecké vinobraní a také do 20 otevřených sklepů místních vinařů. Již tradiční Drnholecké vinobraní s otevřenými sklepy vinařů pořádají místní nadšenci. Historický průvod s knížetem a kněžnou z Náměstí k hospodáři a kolem všech zúčastněných otevřených sklepů.

Burčákfest 2018 Loucký klášter Znojmo

Burčákfest 2018 Loucký klášter Znojmo

Pro milovníky dobrého pití i kvalitní zábavy je opět po roce připraven burčákový festival Burčákfest 2018! Zveme vás do příjemného prostředí areálu Louckého kláštera ve Znojmě.

Hradecký koštýř 2018 v Hradci Králové

Hradecký koštýř 2018 v Hradci Králové

Zveme na Hradecký koštýř aneb Slavnosti vína a burčáku, který se uskuteční na svátek sv. Václava v prostorách nádvoří Městské hudební síně a na severních terasách v Hradci Králové. 11. ročník oblíbené akce. Ochutnávky vína a burčáku, bohaté občerstvení, cimbálová i jiná muzika.