Úvod > Aktuality > Andělé, koledy i medovina vás o svátcích čekají na Stezce korunami stromů

Andělé, koledy i medovina vás o svátcích čekají na Stezce korunami stromů

Vydáno 16. prosince 2016 Zimní sporty
Láká vás romantický výlet o Vánocích nebo pěkná procházka na Nový rok? Stezka korunami stromů Lipno, která je součástí Skiareálu Lipno, bude mít otevřeno i během vánočních svátků. Na 1. svátek vánoční tu pro vás připravili akci s názvem "Vánoční nadílka na Stezce korunami stromů", kdy tu potkáte od 12 do 14 hodin anděly, kteří budou nadělovat návštěvníkům malé dárky. Svá novoroční předsevzetí můžete stvrdit během tradičního výstupu 1. ledna 2017.
Stezka korunami stromůNa Boží hod bude na Stezce korunami stromů na návštěvníky čekat milé překvapení. Od 12 do 14 hodin budou na Stezce korunami stromů andělé, kteří budou obdarovávat návštěvníky malými dárky.

Na Nový rok se pak můžete těšit na tradiční Novoroční výstup na Stezku korunami stromů. Protáhněte po silvestrovském veselí těla! Děti budou po trase bavit kejklíři, žongléři nebo akrobaté na chůdách. Pro všechny návštěvníky bude přichystán nealkoholický novoroční punč. Každý účastník novoročního výstupu obdrží účastnický list a zároveň skvělý pocit, že udělal něco málo pro svoji kondici. Nezůstávejte doma, raději přijeďte na Lipno.

Stezka korunami stromů je otevřena v zimní sezóně každý den (kromě 24.12.) od 10 do 16 hodin. Od centrálního parkoviště v Lipně nad Vltavou se ke vstupu na stezku můžete dostat stezkabusem, který je pro držitele Lipno Card zdarma. Lyžaři se sem dostanou lanovkou a mohou si vypůjčit v depotu na vrcholu Kramolína boty a uschovat lyže.
Dvě bobové dráhy v areálu Bobovka na Lipně

Dvě bobové dráhy v areálu Bobovka na Lipně

Bobové dráhy přímo v obci Lipno nad Vltavou jsou ideálním celoročním cílem rodinných a školních výletů pro všechny, kteří preferují aktivní využití volného času. Užijte si nevšední zážitek z jízdy rychlým korytem či na horské dráze s překrásnými výhledy na Lipenské jezero.

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 - 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.

Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.