10 tipů na kurzy zumby

Vydáno: 30. 9. 2011 14:12
Kategorie: Životní styl
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Zumba je jedním z nejnovějších trendů ve fitness. Kombinuje klasické posilovací cviky s tanečními kroky a latinsko-americkými rytmy. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a vůbec nezáleží na na vašich tanečních zkušenostech. A kde si ji můžete vyzkoušet? Podívejte se na našich dnešních 10 tipů!
 
Zaujala Vás aktualita 10 tipů na kurzy zumby ?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Zumba a latina aktivně
V Konstantinových Lázních můžete vyzkoušet lekce zumby, Latino večery, nebo semináře s Vilémem Matyášem, tanečníkem latiny na evropské úrovni.
Zumba v Praze - cvičíte a spalujete spousty kalorií
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Zumba je fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobicu a tance. Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party. A přešně taková je filosofie Zumby.
Zumba Přerov
Fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady! Kombinuje dynamickou latino-americkou hudbu a latino-americké tance s aerobními pohyby. Využívá tanců jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnohem víc.
Zumba Fitness v Mostě
Pohyb, tanec, zábava pro každého v Bailamos - taneční klub v Mostě. Zumba je spojení tance a pohybu zábavnou formou, spalování tuků, formování postavy, posilování problémových partií, získání fyzické kondice.
Arnika - různé formy cvičení v Praze
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Aerobic, zumba, pilates, power jóga, P-class, kalanetika, cycling. Můžete si přijít i poležet do solárka nebo na masáž.
Centrum Tance Praha
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Taneční a pohybová škola Centrum Tance Praha nabízí výuku a pohybovou aktivitu ženám, mužům i dětem. U nás si zatančíte orientální tanec, salsu, sambu, street-dance a mnoho dalšího. Unikátní je výuka svůdného Flirt Dance a tance u tyče Pole Dance.
Twister fitness club Ostrava - přijďte si k nám zacvičit a nasát pohodovou atmosféru
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Nabízíme fitness v centru Ostravy nedaleko nákupního centra Futurum. Posilovna je nově dovybavena komfortními posilovacími stroji zn. KWK a skýtá přes 80 cvičebních míst. Kardio zóna obsahuje nadstandartní kardio stroje zn. Panatta Sport®.
Zumbathon® Praha - Řeporyje
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha-Řeporyje
Zumba přichází do Řeporyjí! Skvělá lektorka připravila dvohodinovku plnou žhavých rytmů, zábavy a skvělé atmosféry.

Nejnovější aktuality

Zimní sezóna odstartuje na pražské Náplavce, festival Après Ski představí největší letošní novinky

Zimní sezóna odstartuje na pražské Náplavce, festival Après Ski představí největší letošní novinky

Vydáno před 14 minutami | Praha | Zimní sporty

Že Praha a lyžování nejdou dohromady? Z omylu vás vyvede čtvrtý ročník festivalu zimních sportů Après Ski, který se uskuteční 29. a 30. listopadu na Náplavce. Seznamte se s novinkami letošní zimní sezóny a užijte si b... celá aktualita

Vánoční Holešovice Fashion Market přinese stylovou nadílku

Vánoční Holešovice Fashion Market přinese stylovou nadílku

Vydáno před 1 hodinou | Praha | Zážitky

O prvním adventním víkendu se uskuteční již desátý díl trhu nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market. Největší český trh nezávislé módy potrvá tři dny a poběží od pátku 28. listopadu až do neděle 30.... celá aktualita

Užijte si Asijský den v Jihlavě

Užijte si Asijský den v Jihlavě

Vydáno před 18 hodinami | Vysočina | Příroda

Ve čtvrtek 27. listopadu se v Zoo Jihlava uskuteční slavnostní otevření nové asijské expozice. Asijský den začne v 14:00 hodin v areálu zoo mezi Haciendou Escondido a asijským pavilonem. Zejména děti se mohou těšit na... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Fitness a beauty