10 tipů na kurzy zumby

Vydáno: 30. 9. 2011 14:12
Kategorie: Životní styl
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Zumba je jedním z nejnovějších trendů ve fitness. Kombinuje klasické posilovací cviky s tanečními kroky a latinsko-americkými rytmy. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a vůbec nezáleží na na vašich tanečních zkušenostech. A kde si ji můžete vyzkoušet? Podívejte se na našich dnešních 10 tipů!
 
Zaujala Vás aktualita 10 tipů na kurzy zumby ?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Zumba a latina aktivně
V Konstantinových Lázních můžete vyzkoušet lekce zumby, Latino večery, nebo semináře s Vilémem Matyášem, tanečníkem latiny na evropské úrovni.
Zumba v Praze - cvičíte a spalujete spousty kalorií
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Zumba je fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobicu a tance. Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party. A přešně taková je filosofie Zumby.
Zumba Přerov
Fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady! Kombinuje dynamickou latino-americkou hudbu a latino-americké tance s aerobními pohyby. Využívá tanců jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnohem víc.
Zumba Fitness v Mostě
Pohyb, tanec, zábava pro každého v Bailamos - taneční klub v Mostě. Zumba je spojení tance a pohybu zábavnou formou, spalování tuků, formování postavy, posilování problémových partií, získání fyzické kondice.
Arnika - různé formy cvičení v Praze
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Aerobic, zumba, pilates, power jóga, P-class, kalanetika, cycling. Můžete si přijít i poležet do solárka nebo na masáž.
Centrum Tance Praha
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Taneční a pohybová škola Centrum Tance Praha nabízí výuku a pohybovou aktivitu ženám, mužům i dětem. U nás si zatančíte orientální tanec, salsu, sambu, street-dance a mnoho dalšího. Unikátní je výuka svůdného Flirt Dance a tance u tyče Pole Dance.
Twister fitness club Ostrava - přijďte si k nám zacvičit a nasát pohodovou atmosféru
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Nabízíme fitness v centru Ostravy nedaleko nákupního centra Futurum. Posilovna je nově dovybavena komfortními posilovacími stroji zn. KWK a skýtá přes 80 cvičebních míst. Kardio zóna obsahuje nadstandartní kardio stroje zn. Panatta Sport®.
Zumbathon® Praha - Řeporyje
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha-Řeporyje
Zumba přichází do Řeporyjí! Skvělá lektorka připravila dvohodinovku plnou žhavých rytmů, zábavy a skvělé atmosféry.

Nejnovější aktuality

Chebský hrad bude otevřený i přes zimu

Chebský hrad bude otevřený i přes zimu

Vydáno před 1 hodinou | Západočeské lázně | Památky

Zatímco se jiné hrady ukládají k zimnímu spánku, Chebský hrad na západě Čech se naopak chystá na zimní sezónu. Hrad letos láká na nově zpřístupněné obranné věže také doplněná expozice útrpného práva. Nově otevře i ven... celá aktualita

Na státní svátek zamiřte s dětmi do Mníšku pod Brdy

Na státní svátek zamiřte s dětmi do Mníšku pod Brdy

Vydáno před 2 hodinami | Střední Čechy | Památky

O státním svátku, v úterý 28. října, bude na zámku Mníšku pod Brdy provázet návštěvníky místní skřítek. A to na dětských prohlídkách, které jsou určené pro rodiny a jejich ratolesti. celá aktualita

Rozhledna Štěpánka v Příchovicích otevřela po rekonstrukci

Rozhledna Štěpánka v Příchovicích otevřela po rekonstrukci

Vydáno před 2 hodinami | Českolipsko a Jizerské hory | Příroda

Od 25. října je opět přístupná rozhledna Štěpánka. Rozhledna na vrcholu kopce s názvem Hvězda (958 m.n.m.) nad obcí Příchovice má zajímavou historii. Štěpánka patří také bezesporu k nejkrásnějším rozhlednám v Jizerský... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Fitness a beauty