15 tipů kam jít na in-line

Vydáno: 1. 7. 2012 8:57
Kategorie: Zážitky
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 5/5. Hodnoceno: 1x.Počet hvězdiček je: 5/5. Hodnoceno: 1x.Počet hvězdiček je: 5/5. Hodnoceno: 1x.Počet hvězdiček je: 5/5. Hodnoceno: 1x.Počet hvězdiček je: 5/5. Hodnoceno: 1x.
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
In-line bruslení zažívá v poslední době velký rozmach. Spolu s tím přichází ke slovu důležité otázky: Kde bruslit? Nejvhodnější jsou samozřejmě vyasfaltované cyklostezky, a to právě díky hladkému povrchu, který je pro bruslaře nutností. Jak správně bruslit? Máme pro vás nabídku bruslařských tras, areálů, ale především kurzy in-line bruslení, kde vás to opravdu naučí.

Zaujala Vás aktualita 15 tipů kam jít na in-line?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Páteřní cyklostezka u Baťova kanálu
Baťův kanál patří k nejoblíbenějším turistickým cílům Východní Moravy. Po jeho březích se můžete vydat po cyklostezce směrem od Kroměříže až do Hodonína. Celková délka cyklostezky je 80 kilometrů.
Jezerní cyklo-inline stezka na Lipně
Region: Šumava
Oblast: Šumava
Jezerní cyklo-inline stezka s perfektním povrchem ideálním pro inline bruslení a cykloturistiku vede z Lipna nad Vltavou až do Frymburka. Trasa dlouhá 11,5 km kopíruje levý břeh Lipna a nabízí nádherné výhledy na jezero, ale hlavně pestré houpačky, zatáčky, krátká stoupání a bezpečné malé sjezdy.
Škoda Sport Park Plzeň - nejoblíbenější sportovní areál v Plzni
Oblast: Plzeňsko
Město: Plzeň 1
Sportovní areál v Plzni poskytuje svým návštěvníkům mnoho sportovních příležitostí. Skateboardové dráhy s překážkami a U rampou, dvě asfaltová hřiště, dvě hřiště na nohejbal a volejbal, oválná in-line dráha, naprosto ojedinělá lezecká stěna, hřiště na petanque i beachvolejbal.
In-line dráha v Mladé Boleslavi
Region: Český ráj
Oblast: Český ráj
Město: Mladá Boleslav
V Mladé Boleslavi je na městském stadionu přístupná in-line dráha pro všechny věkové kategorie. Vstup na in-line dráhu je možný v letním období i v zimním období. K dispozici jsou i dvě nová petangová hřiště u sportovní haly.
Mimoňskými lesy na bruslích: trasa Hradčany - Kuřivody
Pěkná trasa pro inline brusle lesy bývalého vojenského prostoru Ralsko. Tato trasa má kvalitní asfalt bez nerovností, vede lesem s minimálním automobilovým provozem.
Staňte se mistry in-line bruslení
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Nabídka výukových lekcí in-line bruslení. Lekce jsou realizovány pro 1 až 6 osob jedním instruktorem a jsou určeny dětem, začátečníkům i pokročilým bruslařům. Lekce probíhají od začátku dubna do konce září (dle počasí). Pořádání večerních vyjížděk BladeNights.
Sportovně-rekreační areál Ladronka
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 6
Speciální stezky pro kola, in-line brusle, nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze.
Škola in-line bruslení Ostrava
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Naučte se jezdíte na in-linech a nové triky, kterými hodláte uchvátit své přátele. Naučíme vás bezpečnému in-line bruslení, základům jízdy - vpřed, vzad, brzdění, zatáčení, pokročilé bruslení, slalom, sjezd, základy triků, hry – objem činností v závislosti na zdatnosti klienta.
Výuka in-line bruslení v Kolíně, Poděbradech a Nymburce
Kurz je určen pro začínající i pokročilé bruslaře, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit v inline bruslení pod vedením zkušeného instruktora. Nabízíme individuální výuku, skupinové kurzy, víkendové kurzy, prázdninovou školu každý pracovní den pro děti i dospělé, ve školním roce pravidelné kroužky.
In-line dráha Liberec
Víceúčelová relaxačně sportovní dráha v areálu Tipsport areny.
Na bruslích z Prahy do Zámků podél Vltavy
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Na levém břehu Vltavy je doslova ráj pro in-line bruslaře. Bruslit zde totiž lze od vodáckého areálu k Trójskému zámku, okolo Zoo až k psímu útulku u přírodního parku Drahaň-Troja. Povrch na cca 5 km dlouhé trase je perfektní.
Inline kurzy bruslení na Letné
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Kurzy inline brusleni a freestyle slalomu v Praze na Letné. Nabízíme výuku inline bruslení ve formě dětských, víkendových a individuálích inline kurzů.
Kurzy inline bruslení Brno
Region: Jižní Morava
Oblast: Brno a okolí
Město: Brno-jih
Pořádáme skupinové a individuální in-line kurzy v Brně. Na kurzech si vyzkoušíte nezbytné základy pro jízdu po cyklostezkách, jak se vyhnout pádům a překážkám, jak nejúčinněji zpomalit i různé způsoby zastavení.
Freestyle park Modřany
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Na břehu Vltavy v části Prahy zvané Modřany zajděte do rekreačního areálu Freestyle park Modřany. Zájemci v areálu najdou např. hřiště na pétanque, plážový volejbal, půjčovnu bruslí a koloběžek a zónu pro nejmenší. Na nábřeží vznikla místní cyklostezka a in-line dráha.
Kladno Sletiště - dráha vyhrazená in-line bruslařům
560 m dlouhá in-line dráha se nachází v areálu Městského stadionu Sletiště. Tento asfaltový okruh je vyhrazen pouze pro bruslaře na kolečkových bruslích. V areálu je všem k dispozici půjčovna in-line bruslí, chráničů a ochranných přileb.
Cyklo a in-line  trasa Nymburk – Poděbrady
Jednu z nejlepších a zřejmě i nejfrekventovanějších cyklo a in-line stezek můžete navštívit v Polabí mezi městy Nymburk, Poděbrady a Libice nad Cidlinou.
Hipodrom Most - nejlepší in-line okruh na Mostecku
Od července 2008 v areálu závodiště potkáte nejen koně, ale také lidi na kolečkových bruslích. Pro rozšíření nabídky sportovních aktivit byla na Hipodromu postavena nová in-line dráha.
Žluté lázně - sportovní a relaxační areál
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je nohejbal, stolní tenis nebo půjčovny kol a bruslí. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.

Nejnovější aktuality

Na Velikonoční pondělí dříve do zoo Ostrava

Na Velikonoční pondělí dříve do zoo Ostrava

Vydáno před 7 hodinami | Severní Morava a Slezsko | Příroda

Brána ostravské zoologické zahrady se jako již tradičně otevře na Velikonoční pondělí pro zájemce výjimečně už v 8 hodin ráno. Od rána až do 12. hodiny bude u vstupu do zoo pro návštěvníky připravena velikonoční pomlá... celá aktualita

10 tipů jak si užít víkend: inspirace z celého Česka

10 tipů jak si užít víkend: inspirace z celého Česka

Vydáno před 9 hodinami | | Zážitky

Tipy na víkend, výlety za poznáním, kam na aktuální výstavy, výlety pro děti, inspirace pro zamilované a skvělé zážitky z celé České republiky! Další možnosti pro výlety z kalendáře akcí snadno a rychle najdete v horn... celá aktualita

Historickým městem roku 2013 se stala Chrudim

Historickým městem roku 2013 se stala Chrudim

Vydáno před 12 hodinami | Východní Čechy | Kultura

Ve Španělském sále Pražského hradu byla 17. dubna 2014 vyhlášena Chrudim jako Historické město roku 2013. Ceny předávala ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová spolu s ministrem kultury Danielem Hermanem a předsedk... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Kurzy