15 tipů kam jít na in-line

Vydáno: 1. 7. 2012 8:57
Kategorie: Zážitky
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
In-line bruslení zažívá v poslední době velký rozmach. Spolu s tím přichází ke slovu důležité otázky: Kde bruslit? Nejvhodnější jsou samozřejmě vyasfaltované cyklostezky, a to právě díky hladkému povrchu, který je pro bruslaře nutností. Jak správně bruslit? Máme pro vás nabídku bruslařských tras, areálů, ale především kurzy in-line bruslení, kde vás to opravdu naučí.

Zaujala Vás aktualita 15 tipů kam jít na in-line?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Škoda Sport Park Plzeň - nejoblíbenější sportovní areál v Plzni
Oblast: Plzeňsko
Město: Plzeň 1
Sportovní areál v Plzni poskytuje svým návštěvníkům mnoho sportovních příležitostí. Skateboardové dráhy s překážkami a U rampou, dvě asfaltová hřiště, dvě hřiště na nohejbal a volejbal, oválná in-line dráha, naprosto ojedinělá lezecká stěna, hřiště na petanque i beachvolejbal.
In-line dráha v Mladé Boleslavi
Region: Český ráj
Oblast: Český ráj
Město: Mladá Boleslav
V Mladé Boleslavi je na městském stadionu přístupná in-line dráha pro všechny věkové kategorie. Vstup na in-line dráhu je možný v letním období i v zimním období. K dispozici jsou i dvě nová petangová hřiště u sportovní haly.
Staňte se mistry in-line bruslení
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Nabídka výukových lekcí in-line bruslení. Lekce jsou realizovány pro 1 až 6 osob jedním instruktorem a jsou určeny dětem, začátečníkům i pokročilým bruslařům. Lekce probíhají od začátku dubna do konce září (dle počasí). Pořádání večerních vyjížděk BladeNights.
Sportovně-rekreační areál Ladronka
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 6
Speciální stezky pro kola, in-line brusle, nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze.
Škola in-line bruslení Ostrava
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Naučte se jezdíte na in-linech a nové triky, kterými hodláte uchvátit své přátele. Naučíme vás bezpečnému in-line bruslení, základům jízdy - vpřed, vzad, brzdění, zatáčení, pokročilé bruslení, slalom, sjezd, základy triků, hry – objem činností v závislosti na zdatnosti klienta.
Výuka in-line bruslení v Kolíně, Poděbradech a Nymburce
Kurz je určen pro začínající i pokročilé bruslaře, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit v inline bruslení pod vedením zkušeného instruktora. Nabízíme individuální výuku, skupinové kurzy, víkendové kurzy, prázdninovou školu každý pracovní den pro děti i dospělé, ve školním roce pravidelné kroužky.
Inline kurzy bruslení na Letné
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Kurzy inline brusleni a freestyle slalomu v Praze na Letné. Nabízíme výuku inline bruslení ve formě dětských, víkendových a individuálích inline kurzů.
Kurzy inline bruslení Brno
Region: Jižní Morava
Oblast: Brno a okolí
Město: Brno-jih
Pořádáme skupinové a individuální in-line kurzy v Brně. Na kurzech si vyzkoušíte nezbytné základy pro jízdu po cyklostezkách, jak se vyhnout pádům a překážkám, jak nejúčinněji zpomalit i různé způsoby zastavení.
Freestyle park Modřany
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Na břehu Vltavy v části Prahy zvané Modřany zajděte do rekreačního areálu Freestyle park Modřany. Zájemci v areálu najdou např. hřiště na pétanque, plážový volejbal, půjčovnu bruslí a koloběžek a zónu pro nejmenší. Na nábřeží vznikla místní cyklostezka a in-line dráha.
Hipodrom Most - nejlepší in-line okruh na Mostecku
V areálu závodiště Hipodromu Most potkáte nejen koně, ale také lidi na kolečkových bruslích. Pro rozšíření nabídky sportovních aktivit byla na Hipodromu postavena nová in-line dráha.
In-line dráha Liberec
Víceúčelová relaxačně sportovní dráha v areálu Tipsport areny. Celková délka dráhy je 1,37 km a je vhodná pro in-line bruslaře i cyklisty. Nástup na dráhu je nejvhodnější z ulice Máchova, kde lze zdarma zaparkovat.
Kladno Sletiště - dráha vyhrazená in-line bruslařům
560 m dlouhá in-line dráha se nachází v areálu Městského stadionu Sletiště. Tento asfaltový okruh je vyhrazen pouze pro bruslaře na kolečkových bruslích. V areálu je všem k dispozici půjčovna in-line bruslí, chráničů a ochranných přileb.
Na bruslích z Prahy do Zámků podél Vltavy
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Na levém břehu Vltavy je doslova ráj pro in-line bruslaře. Bruslit zde totiž lze od vodáckého areálu k Trójskému zámku, okolo Zoo až k psímu útulku u přírodního parku Drahaň-Troja. Povrch na cca 5 km dlouhé trase je perfektní.
Mimoňskými lesy na bruslích: trasa Hradčany - Kuřivody
Pěkná trasa pro inline brusle lesy bývalého vojenského prostoru Ralsko. Tato trasa má kvalitní asfalt bez nerovností, vede lesem s minimálním automobilovým provozem.
Jezerní cyklo-inline stezka na Lipně
Region: Šumava
Oblast: Šumava
Jezerní cyklo-inline stezka s perfektním povrchem ideálním pro inline bruslení a cykloturistiku vede z Lipna nad Vltavou až do Frymburka. Trasa dlouhá 11,5 km kopíruje levý břeh Lipna a nabízí nádherné výhledy na jezero, ale hlavně pestré houpačky, zatáčky, krátká stoupání a bezpečné malé sjezdy.
Cyklo a in-line  trasa Nymburk – Poděbrady
Jednu z nejlepších a zřejmě i nejfrekventovanějších cyklo a in-line stezek můžete navštívit v Polabí mezi městy Nymburk, Poděbrady a Libice nad Cidlinou.
Žluté lázně - sportovní a relaxační areál
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je nohejbal, stolní tenis nebo půjčovny kol a bruslí. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.
Páteřní cyklostezka u Baťova kanálu
Baťův kanál patří k nejoblíbenějším turistickým cílům Východní Moravy. Po jeho březích se můžete vydat po cyklostezce směrem od Kroměříže až do Hodonína. Celková délka cyklostezky je 80 kilometrů.

Nejnovější aktuality

Do Hornického muzea v Příbrami se podíváte za korunu

Do Hornického muzea v Příbrami se podíváte za korunu

Vydáno před 42 minutami | Střední Čechy | Památky

Návštěvníci příbramského hornického muzea mohou prohlédnout všechny expozice za symbolickou korunu. Hornické muzeum Příbram totiž připravuje již tradičně na 28. října 2014 při příležitosti státního svátku a Dne Středo... celá aktualita

Věděli jste, že Samhain byl pro Kelty začátkem nového roku?

Věděli jste, že Samhain byl pro Kelty začátkem nového roku?

Vydáno před 1 hodinou | Jižní Čechy | Zážitky

A byl vnímán také jako doba, kdy se stírá hranice mezi světem živých a mrtvých? Věřilo se, že se duše zesnulých v tento čas vracejí na zemský povrch, a živí mohou navštívit podsvětí... Trocha keltské krve je v každém ... celá aktualita

Vypravte se den státního svátku zdarma do Národní galerie

Vypravte se den státního svátku zdarma do Národní galerie

Vydáno před 1 hodinou | Praha | Kultura

V rámci oslav vzniku samostatného Československa zpřístupní Národní galerie v Praze v úterý 28. října 2014 od 10 do 18 hodin své stálé expozice a probíhající výstavy návštěvníkům zdarma. V současné době spravuje Národ... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Kurzy