15 tipů kam jít na in-line

Vydáno: 1. 7. 2012 8:57
Kategorie: Zážitky
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.Počet hvězdiček je: 3,33/5. Hodnoceno: 3x.
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
In-line bruslení zažívá v poslední době velký rozmach. Spolu s tím přichází ke slovu důležité otázky: Kde bruslit? Nejvhodnější jsou samozřejmě vyasfaltované cyklostezky, a to právě díky hladkému povrchu, který je pro bruslaře nutností. Jak správně bruslit? Máme pro vás nabídku bruslařských tras, areálů, ale především kurzy in-line bruslení, kde vás to opravdu naučí.

Zaujala Vás aktualita 15 tipů kam jít na in-line?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Škoda Sport Park Plzeň - nejoblíbenější sportovní areál v Plzni
Oblast: Plzeňsko
Město: Plzeň 1
Sportovní areál v Plzni poskytuje svým návštěvníkům mnoho sportovních příležitostí. Skateboardové dráhy s překážkami a U rampou, dvě asfaltová hřiště, dvě hřiště na nohejbal a volejbal, oválná in-line dráha, naprosto ojedinělá lezecká stěna, hřiště na petanque i beachvolejbal.
In-line dráha v Mladé Boleslavi
Region: Český ráj
Oblast: Český ráj
Město: Mladá Boleslav
V Mladé Boleslavi je na městském stadionu přístupná in-line dráha pro všechny věkové kategorie. Vstup na in-line dráhu je možný v letním období i v zimním období. K dispozici jsou i dvě nová petangová hřiště u sportovní haly.
Staňte se mistry in-line bruslení
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Nabídka výukových lekcí in-line bruslení. Lekce jsou realizovány pro 1 až 6 osob jedním instruktorem a jsou určeny dětem, začátečníkům i pokročilým bruslařům. Lekce probíhají od začátku dubna do konce září (dle počasí). Pořádání večerních vyjížděk BladeNights.
Sportovně-rekreační areál Ladronka
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 6
Speciální stezky pro kola, in-line brusle, nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze.
Škola in-line bruslení Ostrava
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Naučte se jezdíte na in-linech a nové triky, kterými hodláte uchvátit své přátele. Naučíme vás bezpečnému in-line bruslení, základům jízdy - vpřed, vzad, brzdění, zatáčení, pokročilé bruslení, slalom, sjezd, základy triků, hry – objem činností v závislosti na zdatnosti klienta.
Výuka in-line bruslení v Kolíně, Poděbradech a Nymburce
Kurz je určen pro začínající i pokročilé bruslaře, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit v inline bruslení pod vedením zkušeného instruktora. Nabízíme individuální výuku, skupinové kurzy, víkendové kurzy, prázdninovou školu každý pracovní den pro děti i dospělé, ve školním roce pravidelné kroužky.
Inline kurzy bruslení na Letné
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Kurzy inline brusleni a freestyle slalomu v Praze na Letné. Nabízíme výuku inline bruslení ve formě dětských, víkendových a individuálích inline kurzů.
Kurzy inline bruslení Brno
Region: Jižní Morava
Oblast: Brno a okolí
Město: Brno-jih
Pořádáme skupinové a individuální in-line kurzy v Brně. Na kurzech si vyzkoušíte nezbytné základy pro jízdu po cyklostezkách, jak se vyhnout pádům a překážkám, jak nejúčinněji zpomalit i různé způsoby zastavení.
Freestyle park Modřany
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Na břehu Vltavy v části Prahy zvané Modřany zajděte do rekreačního areálu Freestyle park Modřany. Zájemci v areálu najdou např. hřiště na pétanque, plážový volejbal, půjčovnu bruslí a koloběžek a zónu pro nejmenší. Na nábřeží vznikla místní cyklostezka a in-line dráha.
Hipodrom Most - nejlepší in-line okruh na Mostecku
V areálu závodiště Hipodromu Most potkáte nejen koně, ale také lidi na kolečkových bruslích. Pro rozšíření nabídky sportovních aktivit byla na Hipodromu postavena nová in-line dráha.
In-line dráha Liberec
Víceúčelová relaxačně sportovní dráha v areálu Tipsport areny. Celková délka dráhy je 1,37 km a je vhodná pro in-line bruslaře i cyklisty. Nástup na dráhu je nejvhodnější z ulice Máchova, kde lze zdarma zaparkovat.
Kladno Sletiště - dráha vyhrazená in-line bruslařům
560 m dlouhá in-line dráha se nachází v areálu Městského stadionu Sletiště. Tento asfaltový okruh je vyhrazen pouze pro bruslaře na kolečkových bruslích. V areálu je všem k dispozici půjčovna in-line bruslí, chráničů a ochranných přileb.
Na bruslích z Prahy do Zámků podél Vltavy
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Na levém břehu Vltavy je doslova ráj pro in-line bruslaře. Bruslit zde totiž lze od vodáckého areálu k Trójskému zámku, okolo Zoo až k psímu útulku u přírodního parku Drahaň-Troja. Povrch na cca 5 km dlouhé trase je perfektní.
Mimoňskými lesy na bruslích: trasa Hradčany - Kuřivody
Pěkná trasa pro inline brusle lesy bývalého vojenského prostoru Ralsko. Tato trasa má kvalitní asfalt bez nerovností, vede lesem s minimálním automobilovým provozem.
Jezerní cyklo-inline stezka na Lipně
Region: Šumava
Oblast: Šumava
Jezerní cyklo-inline stezka s perfektním povrchem ideálním pro inline bruslení a cykloturistiku vede z Lipna nad Vltavou až do Frymburka. Trasa dlouhá 11,5 km kopíruje levý břeh Lipna a nabízí nádherné výhledy na jezero, ale hlavně pestré houpačky, zatáčky, krátká stoupání a bezpečné malé sjezdy.
Cyklo a in-line  trasa Nymburk – Poděbrady
Jednu z nejlepších a zřejmě i nejfrekventovanějších cyklo a in-line stezek můžete navštívit v Polabí mezi městy Nymburk, Poděbrady a Libice nad Cidlinou.
Žluté lázně - sportovní a relaxační areál
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je nohejbal, stolní tenis nebo půjčovny kol a bruslí. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.
Páteřní cyklostezka u Baťova kanálu
Baťův kanál patří k nejoblíbenějším turistickým cílům Východní Moravy. Po jeho březích se můžete vydat po cyklostezce směrem od Kroměříže až do Hodonína. Celková délka cyklostezky je 80 kilometrů.

Nejnovější aktuality

Zoo Dvůr Králové nabízí během jarních prázdnin zajímavosti ze zákulisí zahrady

Zoo Dvůr Králové nabízí během jarních prázdnin zajímavosti ze zákulisí zahrady

Vydáno před 26 minutami | Krkonoše a Podkrkonoší | Zážitky

Zajímavosti ze zákulisí zoo, netradiční představení zvířat i odpovědi na zvídavé otázky nabízí zahrada zdarma po celou dobu jarních prázdnin, tedy od 2. února do 15. března. Každou středu a pátek v 13:00 bude u hlavní... celá aktualita

Budyšínský rukopis bude na Hradě vystaven o den déle

Budyšínský rukopis bude na Hradě vystaven o den déle

Vydáno před 46 minutami | Praha | Kultura

Výstava Hrady a zámky objevované a opěvované v Jízdárně Pražského hradu představuje v deseti blocích 600 nejvýznamnějších a nejkrásnějších předmětů ze sbírek českých hradů a zámků. Od 30. ledna do 2. února tuto mimořá... celá aktualita

Bazény a aquaparky lákají děti na vstup zdarma nebo za korunu

Bazény a aquaparky lákají děti na vstup zdarma nebo za korunu

Vydáno před 1 hodinou | | Lázně a wellness

Mnoho bazénů a aquaparků napříč Českou republikou připravilo pro děti na den pololetních prázdnin koupání zcela zdarma nebo za symbolické vstupné ve výši 1 Kč. Někde je bezplatné vstupné určeno pouze jedničkářům, jind... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Kurzy