Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Jízda se psím spřežením v Hojsově Stráži na Šumavě

Jízda se psím spřežením v Hojsově Stráži na Šumavě

Zimní sporty
Bečvářův srub v Hojsově Stráži nabízí program s jízdou se psím spřežením, který vám odhalí dosud nevídané krásy zimní přírody. Už nemusíte za polární kruh, "mushing", neboli jízda se psím spřežením, je dostupná i u nás na Šumavě. Je to dobrodružství na které se nezapomíná.
Přijeďte si užít naprosto fantastickou jízdu psím spřežením mezi vrcholkami zasněžené Šumavy. A jak celý zážitek probíhá? Po příjezdu se nejprve seznámíte se psy a Musherem. Jedná se o plemeno severských psů speciálně šlechtěných pro tah. Jízdy jsou výjimečné tím, že po celou dobu stojíte na saních a řídíte sami spřežení o 4 psech, bude se jezdit ve skupinách. Po celoudobu jízdy na vás bude dohlížet zkušený musher, který se stará o hladký průběh jízdy a je plně odpovědný za správnost provedení jízdy.

Jízdu je vhodné rezervovat společně s objednávkou pobytu, v případě rezervace na místě alespoň 24 hodin před, nejpozději však 5 hodin před - s ohledem na to, že psi mohou být po jídle a pak minimálně 3 hodiny nemohou jezdit.

Penzion restaurant Bečvářův srub v Hojsově Stráži nabízí svým hostům ubytování v klidné části šumavské přírody, v příjemném stylovém čistém prostředí nového srubového penzionu v podkrovní části objektu o celkové kapacitě 24 lůžek s možností výběru. V celém areálu se nekouří, což výrazně zvyšuje kulturnost celého prostředí. Penzion taktéž nabízí možnost celodenního stravování ve stylové restauraci s venkovní terasou s krásným výhledem na šumavské hvozdy. Samozřejmostí je také připojení k internetu přes wifi síť rychlostí 8 Mbit/s - zdarma. Přístupové heslo bude sděleno obsluhou.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 12. 2016

Ubytování a restaurace v okolí