Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Western park Boskovice – westernové městečko v autentickém prostředí Divokého západu

Western park Boskovice – westernové městečko v autentickém prostředí Divokého západu

Zážitky
Atmosféra Western parku Boskovice vás pohltí natolik, abyste si na chvíli mysleli, že jste cowboy nebo nespoutaný indián. Divadelní představení v obrovském přírodním pískovcovém lomu s vodopádem dodá indiánským a kovbojským příběhům to pravé kouzlo.
  Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří mají chuť se bavit v jakémkoliv věku. Westernová divadelní představení pod širým nebem, atrakce, nový Sand City Saloon a jiné westernové restaurace a westernové hotýlky a sruby s možností ubytování.   Po celý den můžete zkoušet svoje indiánské a kovbojské dovednosti. Kromě hodů tomahavkem, střelby z luku, měření síly na silostroji a dalších atrakcí si můžete vyjít na malou procházku s kozou z naší půjčovny koz. Zažijete i příběh inspirovaný tajemstvím indiánských kouzelníků, o tom, že všechno zlé je k něčemu dobré.
Také lanové centrum v krásném prostředí Western parku nabízí zábavu a adrenalín pro celou rodinu. Celkem 43 středně obtížných lanových překážek ve výšce mezi stromy.
  Pořádáme již 15 let programy určené pro školní výlety. Přímo v areálu se konají i dětské indiánské tábory s dobrodružným programem. Firemní a společenské akce připravíme na míru. Speciální víkendové akce, country bály s výukou tanců, noční představení koňské show, cabaret v Saloonu.   V areálu se můžete také příjemně ubytovat jako "kdesi na divokém západu". Apartmány jsou chytře rozděleny na dvoulůžkové s jedním pokojem, rodinné se dvěma pokoji a desetilůžkové pro prima partičky se čtyřmi pokoji. Každý apartmán je nadstandartně vybaven nábytkem od firmy pana Potrusila z Brna (žádná Ikea). Matrace na postelích jsou ty nejlepší co jsme vybrali a spí se na nich jako na obláčku. Teplo zajišťuje podlahové vytápění a v každém pokoji si můžete teplotu regulovat sami, dle vašeho gusta. Apartmán hotel není vybaven televizorem a to záměrně proto, aby jste měli čas si popovídat, koukat z okna na srnky, východ slunce, nebo si zahrát karty. Cena za ubytování je 500 na osobu a noc.
 

Program v ceně vstupného

10.00 Otevírání městečka
11.00 - 11.30 Show na koních „S koňmi jinak“ v jezdecké aréně
12.00 - 13.00 Hudební písničková show Ilony Stryové v Saloonu 1870
14.00 - 14.30 Show na main street - colty, biče, soutěže pro děti
15.00 - 16.00 Velké divadlo v amfiteátru „7 statečných opět zasahuje“
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 10. 2017
4.11.
Svatohubertské slavnosti v Boskovicích

Svatohubertské slavnosti v Boskovicích

Boskovice, Jižní Morava
26.12.
28.12.
Vánoční kostýmované prohlídky na zámku Boskovice

Vánoční kostýmované prohlídky na zámku Boskovice

Boskovice, Jižní Morava
11.11.
12.11.
Mimořádné otevření zámku Rájec nad Svitavou

Mimořádné otevření zámku Rájec nad Svitavou

Rájec-Jestřebí, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí