Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > The M Spa na Starém Městě v Praze

The M Spa na Starém Městě v Praze

Lázně a wellness
M Spa nabízí svým hostům relaxaci v prvotřídních luxusních lázních v jednom z nejlepších hotelů v Praze. Hotel Emblem nedává M Spa jen jejich jméno, ale také těmto úžasným lázním poskytuje skvělé a luxusní zázemí a jedinečný styl.

V elegantních lázních M Spa se nachází sauna, parní lázeň, Kneippův chodník a fitness centrum. Navíc snad neexistuje lepší místo k posezení a relaxaci než přímo na střešní terase lázní kde je navíc situovaná jacuzzi s krásným výhledem na Hrad a červené střechy Prahy.

Zdejší procedury jsou jednoduše oázou klidu, v níž jsou jak místní tak i zahraniční klienti hýčkáni od hlavy až k patě během procedur trvajících od 60 minut do 5 hodin. Profesionální lázeňští terapeuti poskytují péči o tělo i obličej, ale také manikúru, pedikúru a make- up či kadeřnické služby (na vyžádání).

V M Spa najdete produkty Pure Altitude, exkluzivní, pětihvězdičkové lázeňské značky vyráběné ve francouzských Alpách. Tyto výrobky zdejší odborníci vybrali kvůli používání přírodních ingrediencí, rozsáhlé produktové řady péče o pleť a také kvůli jejich všeobecné odborné znalosti v lázeňském průmyslu již od 90. let minulého století. M Spa je jediným nositelem výrobků Pure Altitude v Čechách a na Slovensku.

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 3. 2017
1.4.
23.12.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha
25.4.
30.4.
Jubilejní X. ročník Prague Photo

Jubilejní X. ročník Prague Photo

Praha 1, Praha
25.4.
30.4.
Výstava Martina Stranky

Výstava Martina Stranky

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Vyšehradský kodex v Klementinu

Vyšehradský kodex v Klementinu

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí