Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > The Icon - ikona designových hotelů v Praze

The Icon - ikona designových hotelů v Praze

Lázně a wellness
Stylový, městský, moderní a pohodlný, novátorský a překvapující, The ICON Hotel & Lounge udává nový styl design hotelů v Praze. Zrelaxujte své tělo i duši v centru thajských masáží Zen Asian wellness přímo v hotelu.
Tým mladých designérů zde kombinoval prvky české architektury a interiérového designu s moderními směry. Výsledkem je proměna domu z 19. století v rafinovaný prostor s unikátním komfortem.

The ICON Hotel & Lounge představuje a podporuje české umělecké talenty všech směrů a forem. Celý hotelový prostor tak slouží také jako netradiční umělecká galerie s pravidelnými výstavami.

Standardní pokoje jsou vybaveny zcela přírodními ručně vyráběnými postelemi Hästens, luxusním povlečením De Witte Lietaer, připojením na internet zdarma, připojením pro iPod, biometrickým trezorem, LCD TV s DVD přehrávačem, minibarem s vybavením pro přípravu kávy a čaje na pokoji zdarma a tělovou kosmetikou Rituals.

Zen Asian Wellness, původní a nejluxusnější asijské lázně v Praze, jsou ikonou v domácích masážích a wellness programem pro hotelové hosty.

Pro pobyt bez stresu se v hotelu The ICON servíruje à la carte snídaně po celý den.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 10. 2016
1.10.
8.11.
Fotograf Festival v Praze

Fotograf Festival v Praze

Praha 1, Praha
9.9.
20.11.
Bílá místa slovenské fotografie

Bílá místa slovenské fotografie

Praha 1, Praha
24.10.
28.10.
Dýňové worskshopy pro celou rodinu

Dýňové worskshopy pro celou rodinu

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí