Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Stáj Merlin - pěkné chvíle u koní i pro malé děti

Stáj Merlin - pěkné chvíle u koní i pro malé děti

Letní sporty
Chtějí vaše děti trávit u koní volný čas, nebýt omezení pouze na vyjížďky, naučit se pečovat o koně, stáje, získat nové vědomosti pomazlit se do sytosti? Pak nabízíme skvělé programy: půldenní pobyt, celodenní pobyt, víkendový pobyt, letní i příměstské tábory, kroužek Chov koní.

Malá rodinná stáj Merlin, která je zaměřená pouze na děti, se nachází 2 km od Písku (ve Smrkovicích). Přijet sem můžete jen tak na projížďku, celodenní i víkendový pobyt.

Ze zázemí stáje:

Vyjížďky a provoz má majitelka pevně ve svých rukou. Okolo koní se pohybuje již od útlého dětství a má zkušenosti v oboru. Dovednosti v sedle získala pod vedením několika skvělých trenérů. Její profesní orientace je učitelství se zaměření na tělesnou výchovu a matematiku. V současné době je na mateřské dovolené a může se tak přizpůsobit vašim časovým představám.

Ve stáji se seznámíte s koňským kamarádem Sammy. Je to mladý, vychovaný a velice charakterní shetlandský pony. Mája je velice jemná a kamarádská kobylka haflinga. Oceníte její klidnou a vyrovnanou povahu. Artos je mladý norik, krásně stavěný, klidný a srdečný. Všichni členové našeho stáda umí tahat, jsou zvyklí na psy, silniční provoz a vynikají vyrovnanými povahami.

Můžete si vybrat, zda chcete zkusit anglické sedlo, westernové sedlo, pad či jízdu bez sedla. Malé děti při jízdě jistím, aby se možnost pádu minimalizovala. I přes mé opatření je povinné mít přilbu (kterou mohu poskytnout). Chcete-li se povozit a strávit pěkné chvíle u koní, Stáj Merlin je to pravé.

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 4. 2018
3.3.
22.4.
Helena a její přátelé – malba na porcelán

Helena a její přátelé – malba na porcelán

Písek, Jižní Čechy
5.5.
Švejkova padesátka 2018

Švejkova padesátka 2018

Písek, Jižní Čechy
8.6.
10.6.
Dotkni se Písku - městská slavnost 2018

Dotkni se Písku - městská slavnost 2018

Písek, Jižní Čechy
12.5.
Český Pohár v lezení na obtížnost

Český Pohár v lezení na obtížnost

Písek, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí