Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Stáj Merlin - pěkné chvíle u koní i pro malé děti

Stáj Merlin - pěkné chvíle u koní i pro malé děti

Letní sporty
Chtějí vaše děti trávit u koní volný čas, nebýt omezení pouze na vyjížďky, naučit se pečovat o koně, stáje, získat nové vědomosti pomazlit se do sytosti? Pak nabízíme skvělé programy: půldenní pobyt, celodenní pobyt, víkendový pobyt, letní i příměstské tábory, kroužek Chov koní.

Malá rodinná stáj Merlin, která je zaměřená pouze na děti, se nachází 2 km od Písku (ve Smrkovicích). Přijet sem můžete jen tak na projížďku, celodenní i víkendový pobyt.

Ze zázemí stáje:

Vyjížďky a provoz má majitelka pevně ve svých rukou. Okolo koní se pohybuje již od útlého dětství a má zkušenosti v oboru. Dovednosti v sedle získala pod vedením několika skvělých trenérů. Její profesní orientace je učitelství se zaměření na tělesnou výchovu a matematiku. V současné době je na mateřské dovolené a může se tak přizpůsobit vašim časovým představám.

Ve stáji se seznámíte s koňským kamarádem Sammy. Je to mladý, vychovaný a velice charakterní shetlandský pony. Mája je velice jemná a kamarádská kobylka haflinga. Oceníte její klidnou a vyrovnanou povahu. Artos je mladý norik, krásně stavěný, klidný a srdečný. Všichni členové našeho stáda umí tahat, jsou zvyklí na psy, silniční provoz a vynikají vyrovnanými povahami.

Můžete si vybrat, zda chcete zkusit anglické sedlo, westernové sedlo, pad či jízdu bez sedla. Malé děti při jízdě jistím, aby se možnost pádu minimalizovala. I přes mé opatření je povinné mít přilbu (kterou mohu poskytnout). Chcete-li se povozit a strávit pěkné chvíle u koní, Stáj Merlin je to pravé.

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 8. 2017
12.5.
10.9.
Minigolf - zahraj si mini, Tygře

Minigolf - zahraj si mini, Tygře

Písek, Jižní Čechy
1.5.
30.9.
Otevřené brány píseckých kostelů 2017

Otevřené brány píseckých kostelů 2017

Písek, Jižní Čechy
12.5.
31.12.
Expozice Mraveniště ve Sladovně

Expozice Mraveniště ve Sladovně

Písek, Jižní Čechy
14.2.
31.12.
Kreativní Laboratoř barev v písecké Sladovně

Kreativní Laboratoř barev v písecké Sladovně

Písek, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí