Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Sportovně relaxační komplex Wellness Kuřim

Sportovně relaxační komplex Wellness Kuřim

Letní sporty
Pro ty, kdo rádi sportují, pro milovníky vodních atrakcí, pro všechny, kteří chtějí relaxovat a pečovat o své zdraví a krásu, jednoduše pro každého, kdo chce strávit volný čas v příjemném prostředí, je tu nový sportovně relaxační komplex Wellness Kuřim, kde se nudit rozhodně nebudete.
Nově otevřený komplex nabízí aquapark s několika bazény a tobogánem, fitness centrum, relaxační a regenerační procedury, dětský koutek a restauraci. Pro milovníky plavání i kondiční plavce jsou připraveny 4 dráhy ve 25 m plaveckém bazénu, pro děti je určen školní bazén s unikátním posuvným dnem, vyřádit se můžete na tobogánu nebo v rekreačním zážitkovém bazénu.

V relaxačním centru můžete vyzkoušet například netradiční medovou pivní koupel, přísadovou, procedury ve špičkovém multifunkčním vanovém boxu umožňujícím hydromasáže, podvodní a vibrační masáže, parní saunu, infrasaunu, aromaterapii a celou škálu dalších spa aktivit. K dispozici jsou suché vodní masáže nebo multifunkční cvičební křeslo.

Návštěvníkům areálu Wellness Kuřim je k dispozici restaurace se salonkem, který v létě slouží jako bar pro přilehlou terasu a venkovní koupaliště. Wellness Kuřim nabízí více než čtyři desítky stanovišť včetně poměrně rozsáhlé Kardio zóny. V nabídce Wellness Kuřim je i řada programů - pro abonenty, školy, seniory, vozíčkáře....
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 10. 2017
5.10.
18.2.
Káva Lamplota – prvotřídní kvalita!

Káva Lamplota – prvotřídní kvalita!

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
18.11.
19.11.
Hradní jarmark na Novém hradě u Adamova

Hradní jarmark na Novém hradě u Adamova

Adamov, Jižní Morava
28.10.
Halloween v Zoo Brno

Halloween v Zoo Brno

Brno-Bystrc, Jižní Morava
Rozhledna Babí lom u Lelkovic

Rozhledna Babí lom u Lelkovic

Lelekovice, Jižní Morava
Golfový resort Kaskáda

Golfový resort Kaskáda

Kuřim, Jižní Morava
Studánka sv. Huberta u Lelekovic

Studánka sv. Huberta u Lelekovic

Lelekovice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí