Hotel Mlýn Velehrad - ubytování na poutním Velehradě

Lázně a wellness
Přijďte si užít romantické chvíle v srdci Slovácka v rodinném hotelu Mlýn Velehrad. Hotel Mlýn Velehrad se nachází v těsné blízkosti bývalého cisteriánského kláštera s románskou bazilikou, jehož vznik se datuje do 13. století.

Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt bývalého klášterního mlýna. Hotel najdete v obci Velehrad, 7 km severozápadně od Uherského Hradiště. 

Obec Velehrad se nachází v jednom z nejmalebnějších koutů Slovácka. Je významným duchovním centrem, místem častých církevních poutí, shromáždění a cyrilometodějských oslav.

Hotelová kuchyně připravuje místní speciality, které určitě potěší i ty největší gurmány, nabídku světové gastronomie se zaměřením na švýcarské pochutiny, která jistě uspokojí hosty hledající něco originálního. Snahou hotelu Mlýn Velehrad je, aby si každý host odnesl příjemný zážitek. Hotelová restaurace je certifikovaná  Grand Restaurant, Czech Specials.

Hotelové wellness disponuje finskou saunou,venkovní whirpool , kosmetika, masáže, zábaly a peelingy. Připravíme dárkové poukazy na  vybrané služby přímo na míru.

Celý popis
28.3.
Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice

Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice

Velké Bílovice, Jižní Morava
28.3.
29.3.
Velikonoce na zámku ve Slavkově u Brna

Velikonoce na zámku ve Slavkově u Brna

Slavkov u Brna, Jižní Morava
28.3.
Akva-tera trhy Kroměříž

Akva-tera trhy Kroměříž

Kroměříž, Východní Morava
28.3.
Ivan Mládek & Banjo Band, Huménečko - Křest CD

Ivan Mládek & Banjo Band, Huménečko - Křest CD

Veselí nad Moravou, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí