Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Outdoor aktivity v Českém ráji

Outdoor aktivity v Českém ráji

Zážitky
Poskytujeme komplexní nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů. Půjčovna raftů a kanoí na Jizeře, adrenalin - park vysokých lan s lanovkou přes řeku, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, hry v přírodě, týmové hry, teambuilding, a další.
Pro školní skupiny nově Eko hry jako součást programů na vysokých lanech a sjíždění Jizery. Vodácké a horolezecké kurzy pro začátečníky, outdoor expedice s kurzy přežití v divoké přírodě, cyklistické nebo pěší výlety po Českém ráji či Krkonoších, poznávací zájezdy po památkách a jiných zajímavostech a celou řadu dalších aktivit.

Lze je vřele doporučit např. pro školy jako dobrý způsob odreagování žáků od studia, ale i pro skupiny zájemců, kteří chtějí prožít krásné zážitky v přírodě nebo vyzkoušet nové druhy sportů. V neposlední řadě se zabýváme také pořádáním firemních akcí za účelem prohloubení týmové spolupráce (tzv. teambuilding), jejichž podstatou je plnění rozličných úkolů, které vyžadují sehraný tým a mají blahodárný vliv na stmelení pracovního kolektivu a zlepšení osobních vztahů mezi zaměstnanci. Teambuildingové akce lze vřele doporučit jako způsob užitečného odreagování zaměstnanců každé firmě, která chce jít s dobou a mít k dispozici dobrý a sehraný pracovní tým.

Kvalitu a profesionální úroveň našich akcí zajišťuje tým instruktorů, tvořený absolventy FTVS UK, držiteli osvědčení ČHS "instruktor horolezectví třídy I." a řadou dalších odborníků.

Zajistíme vám ubytování ve spolupráci s penziony Sporthotel Frýdštejn v Českém ráji a Alpin penzion v Krkonoších (Rokytnice n. Jiz.). Ubytování v těchto podnicích samozřejmě není podmínkou, avšak lze ho s ohledem na jejich vybavení a dostupnost cílových lokalit vřele doporučit.

Naše firma se zaměřuje především na aktivity v oblasti Českého Ráje a Krkonoš, avšak po dohodě jsme schopni zajistit akce kdekoliv v České republice.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 3. 2018
3.3.
28.10.
Výstava panenek a kočárků v Turnově

Výstava panenek a kočárků v Turnově

Turnov, Český ráj
23.3.
25.3.
Velikonoční jarmark na Bělišti

Velikonoční jarmark na Bělišti

Železný Brod, Český ráj
28.4.
Český ráj dětem 2018

Český ráj dětem 2018

Turnov, Český ráj
22.6.
30.8.
Sedmihorské léto 2018

Sedmihorské léto 2018

Karlovice, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí