Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Offpark Sušice - první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě

Offpark Sušice - první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě

Letní sporty
Chcete si aktivně odpočinout a poznat, co ve vás je? Nejhezčí přírodní lanový park na břehu řeky Otavy, sjezd Svatoboru na terénních koloběžkách, rafting na Otavě, zážitkové lety nad Šumavou a mnohem více.

Offpark je první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě, které nabízí celou řadu adrenalinového a sportovního vyžití. Outdoorové centrum Offpark je postaveno na organizovaném zážitku pod vedením a dohledem zkušených instruktorů. Provoz centra je celoroční, ale většina aktivit se nejlépe prožívá od jara do podzimu.

Offpark nabízí svým návštěvníkům pestrou paletu volnočasových a adrenalinových aktivit jako např. lanový park, tarzaní skok, offball, rafting, inline, segway, terénní koloběžky, tandemové seskoky, zážitkové lety letadlem, balónem, větroněm nebo moderním vrtulníkem, paintball, jednodenní a vícedenní kurzy v outdoorových disciplínách jako je jízda na kajaku, paragliding, potápění nebo volné lezení.

Novinkou pro léto 2012 je nový program Tři vrcholy pro sjezd na koloběžkách. Jde o vrchy Svatobor a dvě nové trasy Kalich a Kalovy. Tratě mají délku tři až pět kilometrů.

Prožijte aktivní dovolenou nebo jen výlet v Sušici! Veškeré nabízené aktivity je možné zakoupit formou zážitkových certifikátů s platností 12 měsíců, které jsou ideálním dárkem pro vaše přátele a blízké. Offpark to je zábava na Šumavě, zábava v Sušici.

Léto i zima plné nevšedních zážitků plných překonávání vlastních limitů a odvážné zábavy - Offpark Sušice!
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 12. 2016
1.12.
31.12.
Gurmánský prosinec v Nebespánu

Gurmánský prosinec v Nebespánu

Kašperské Hory, Šumava
28.12.
1.1.
Zimní prohlídky hradu Kašperk

Zimní prohlídky hradu Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
22.12.
Vánoční hra Zpátky do Betléma

Vánoční hra Zpátky do Betléma

Velhartice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí