Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Offpark Sušice - první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě

Offpark Sušice - první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě

Letní sporty
Chcete si aktivně odpočinout a poznat, co ve vás je? Nejhezčí přírodní lanový park na břehu řeky Otavy, sjezd Svatoboru na terénních koloběžkách, rafting na Otavě, zážitkové lety nad Šumavou a mnohem více.

Offpark je první volnočasové outdoorové centrum na Šumavě, které nabízí celou řadu adrenalinového a sportovního vyžití. Outdoorové centrum Offpark je postaveno na organizovaném zážitku pod vedením a dohledem zkušených instruktorů. Provoz centra je celoroční, ale většina aktivit se nejlépe prožívá od jara do podzimu.

Offpark nabízí svým návštěvníkům pestrou paletu volnočasových a adrenalinových aktivit jako např. lanový park, tarzaní skok, offball, rafting, inline, segway, terénní koloběžky, tandemové seskoky, zážitkové lety letadlem, balónem, větroněm nebo moderním vrtulníkem, paintball, jednodenní a vícedenní kurzy v outdoorových disciplínách jako je jízda na kajaku, paragliding, potápění nebo volné lezení.

Novinkou pro léto 2012 je nový program Tři vrcholy pro sjezd na koloběžkách. Jde o vrchy Svatobor a dvě nové trasy Kalich a Kalovy. Tratě mají délku tři až pět kilometrů.

Prožijte aktivní dovolenou nebo jen výlet v Sušici! Veškeré nabízené aktivity je možné zakoupit formou zážitkových certifikátů s platností 12 měsíců, které jsou ideálním dárkem pro vaše přátele a blízké. Offpark to je zábava na Šumavě, zábava v Sušici.

Léto i zima plné nevšedních zážitků plných překonávání vlastních limitů a odvážné zábavy - Offpark Sušice!
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 1. 2018
6.12.
31.1.
Papírové betlémy

Papírové betlémy

Sušice, Šumava
13.8.
13.8.
Rabský floutek: Sněhurka

Rabský floutek: Sněhurka

Rabí, Šumava
16.6.
16.6.
Ať žijí strašidla

Ať žijí strašidla

Kašperské Hory, Šumava
3.2.
17.3.
Jarní prázdniny na hradě Kašperk

Jarní prázdniny na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí