Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Orea Resort Devět Skal - Milovy na Vysočině

Orea Resort Devět Skal - Milovy na Vysočině

Ubytování
Devět Skal v rekreační oblasti v těsné blízkosti Milovského rybníka s možností koupání a rybolovu. Kde můžete chodit bosí, aniž byste riskovali zdraví, pokud nešlápnete na spícího ježka? Jedině v okolí Orea Hotelu 9 skal!

Orea Hotel Devět Skal se nachází v rekreační oblasti na území Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Resort je vhodný pro konání kongresových akcí a svou polohou také pro outdoorové aktivity a teambuilding. Zařazení do programu BABY FRIENDLY je zárukou příjemné dovolené pro rodiny s dětmi. Spokojeni budou jistě i senioři. K dispozici je 271 lůžek. Vybrat si můžete z 116 dvoulůžkových a 11 třílůžkových pokojů, v nabídce jsou také 3 apartmá.

V lůně přírody na Vysočině můžete chodit sem a tam a bezstarostně relaxovat na svých výšlapech po kraji. Jízdou po cyklostezkách Vysočiny poznáte její krásy a zjistíte, čeho jste schopni. Kvalita ovzduší vám pomůže dosáhnout profesionálních výkonů. A jestliže se natolik unavíte, že vaše nohy už nebudou moci, odpočinete si u nás. Na břehu Milovského rybníka nepoznáte nikdy nudu, špatné počasí, hlad a žízeň. Koupání hned před okny, vodní sporty lákají!

Když média hlásí kalamitu na Vysočině, u nás je překrásně. Běžky se stanou běžným dopravním prostředkem, který vás zaveze kam bude libo. Jestli nevěříte, přijeďte se přesvědčit! A pokud by vám předchozí aktivity nestačily, jsou vám k dispozici také masáže, bazén, sauna, posilovna, tělocvična, minigolf, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, hřiště a půjčovna sportovních potřeb. Orea Hotel Devět Skal je tu pro vás!

Celý popis
Naposledy změněno: 25. 9. 2016
5.6.
30.9.
Výstava panenek v Bobrové

Výstava panenek v Bobrové

Nové Město na Moravě, Vysočina
16.9.
6.11.
Svět okolo nás objektivem poličského fotografa

Svět okolo nás objektivem poličského fotografa

Polička, Východní Čechy
17.9.
6.11.
 Výstava Bohuslav Martinů a Brno

Výstava Bohuslav Martinů a Brno

Polička, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí