Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Plavby parníky a loděmi v Praze po Vltavě

Plavby parníky a loděmi v Praze po Vltavě

Zážitky
Zažijte den na palubě parníku! Nabízíme vyhlídkové a okružní plavby po Vltavě, výlety parníkem z Prahy do ZOO a restaurační lodě. Plavba historickým kolesovým parníkem k soutoku dvou největších řek u nás v Mělníce nebo na Slapy je překrásným zážitkem.
Nevíte, kam vzít rodinu o víkendu? Chcete si z Prahy odvést nezapomenutelný zážitek?

Plavba lodí či parníkem vám představí hlavní město a jeho okolí tak, jak jste ho doposud neznali. Vyzkoušejte okružní plavby po Vltavě v Praze, plavby do Zoo či výlet na Mělník nebo na Slapy:
 
  • Plavby po Vltavě - Plavby lodí či parníkem po Vltavě představují ideální možnost poznat Prahu ze zcela nového úhlu. Díky výkladu se navíc dozvíte také mnohé zajímavosti z historie města.
  • Parníky a lodě - Vltavu brázdí každodenně spousta lodí a parníků. Vyberte si z nich ten, na jehož palubě strávíte nezapomenutelnou vyhlídkovou plavbu! Každý nabízí komfortní atmosféru, občerstvení a překrásné výhledy ze své paluby. Parníky a lodě v Praze jsou tu pro vás a vaši skvělou zábavu.
  • Plavby do Zoo - Připravte sobě i svým dětem den snů a vyrazte do pražské ZOO lodí nebo parníkem! Během plavby po Vltavě můžete obdivovat pražské památky, které budete mít z lodní paluby jako na dlani. Parník vás přiveze do Tróje přímo k ZOO a po prohlídce vás zase odveze zpět do centra města.
  • Výlet na Slapy - Poznejte krásy české země a vydejte se historickým parníkem na celodenní plavbu po Vltavě. Lehce dobrodužná plavba Vás malebnou přírodou doveze až pod Slapskou přehradu. Součástí výletu je výklad o okolních zajímavostech.
  • Obědy a večeře na lodi - Vychutnejte si výtečný oběd či večeři tentokrát trochu jinak, než jak je obvyklé. Během dvouhodinové plavby lodí se můžete těšit nejen na delikátní jídlo v podobě rautu, ale i na úchvatná panoramata nejvýznamnějších památek Prahy, naprosté soukromí a nezapomenutelnou atmosféru.
  • Akce na parnících a lodích - Jen stěží byste hledali originálnější prostředí, než na palubě lodi či parníku. Během plavby po Vltavě si můžete v naprostém soukromí užít firemní večírek, teambuilding nebo dokonce romantickou svatbu. Podle vašich přání a potřeb připravíme parník či loď, občerstvení i doprovodný program.
Přístaviště: Praha 2, Rašínovo nábřeží, mezi Palackého a Jiráskovým mostem,stanice metra Karlovo náměstí - výstup Palackého náměstí a stanice tram. č. 3, 4, 7, 10, 14, 16, 17, 21.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 2. 2017

Ubytování a restaurace v okolí