Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Fotopark Krokodýl v Dolní Rožínce

Fotopark Krokodýl v Dolní Rožínce

Příroda
Upozornění: Fotopark Krokodýl prochází v letošním roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí. Zcela nový Fotopark Krokodýl budete moci navštívit opět v roce 2017.

Fotopark Krokodýl je unikátní zábavní park, který vás zavede do pohádek, historie i na nejznámější místa světa. Najdete zde ojedinělé 3D expozice, ve kterých si vytvoříte originální fotografie.

Originální kombinace 2D obrazu doplněna o 3D prvky vytváří dokonalou iluzi místa a vy tak máte možnost vytvořit si atraktivní fotografie.

Chcete mít opravdu dobré fotky?
Před každou expozicí naleznete "návod k použití". Je vyznačeno nejlepší místo z kterého fotit a naleznete i pár tipů na zajímavé kompozice. Nicméně vždy si zkontrolujte, zda vám ve fotografii nepřekáží detail, který tam nemá být např. rýna, kus střechy nebo cizí dítě.

Cesta kolem světa
Zde můžete navštívit lokality celého světa na jednom místě. Podobnou expozici nenajdete nikde jinde na světě, unikátní je nejen výběrem témat, ale i způsobem, jakým jsou expozice řešené. Prostor před obrazy s hlubokou perspektivou doplňují dekorace, takže celkový pohled působí dokonale reálným dojmem.

Svět pohádek
Pro nejmenší návštěvníky je připravena pohádková část s oblíbenými zvířátky a postavičkami. Menší děti můžete na figury, které doplňují obrazy, posadit nebo postavit, ale prosíme buďte opatrní - jak na své děti tak i na figury.

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 2. 2017

Ubytování a restaurace v okolí