Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Koupaliště Hostivařská přehrada

Koupaliště Hostivařská přehrada

Letní sporty
Hostivařská přehrada nabízí zábavu, aktivní odpočinek, sportovní a kulturní vyžití i relaxaci pro každého a to v nádherné lokalitě jen pár minut od centra Prahy.
Hostivařská přehrada je položena v nádherné a klidné lokalitě na rozmezí městských částí Prahy 10, Prahy 11 a Prahy 15 uprostřed Hostivařského lesoparku. Pouze pár minut cesty z centra Prahy se nachází největší vodní plocha v Praze o rozloze 43,8 ha, kolem níž se rozprostírá jedna z nejkrásnějších přírodních scenérií v hlavním městě. Kvalitní přírodní voda vyhovuje hygienickým normám a vybízí k příjemnému koupání.

Přímo uprostřed tohoto nádherného místa se nachází koupaliště Hostivařská přehrada s celkovou kapacitou až deset tisíc návštěvníků. Naleznete zde travnaté a písčité pláženudistickou pláž (zcela separovaná od hlavní pláže přilehlým lesem a zároveň je spojená s hlavní bránou silnicí), dětské hřiště s trampolínou a lezeckou stěnou a rozmanité druhy občerstvení. Nabízíme mnoho různých sportovišť, jako jsou dva profesionální kurty na beach volejbal, vlek pro wakeboarding, nafukovací banán až pro 6 osob, ruské kuželky, ping-pong, fotbálky, a podobně. Pod kurty se nachází také nově zrekonstruovaná půjčovna lodiček s lodičkami, šlapadly a paddle boardy. Pro milovníky hudby pořádáme kulturní akce (koncerty kapel, písničkářů a DJs) a pro děti animační programy a tvořivé dílny.

Novinkou roku 2019 je 50m dlouhá nafukovací vodní skluzavka se dvěma dráhami s časomírou a obří trampolína. Mysleli jsme i na připojení k internetu formou WI-Fi hotspotu, které je nově k dispozici všem.

Díky ideální poloze areálu hned vedle Hostivařského lesoparku najdete také skvělé místo k jízdě na kolečkových bruslích, na kole, jogingu, běhání či vycházkám. Pokud chcete trávit volný čas sami, s rodinou nebo přáteli pak je Hostivařská přehrada přesně, to co hledáte.

V areálu nabízíme také širkou škálu občerstvení od čertvé pizzy, hamburgerů a gyrosu přes grilované maso, klobásy a uzené speciality s naší udírny až po kavárnu se skvělými zákusky a čerstvě praženou kávu. Nechybí samozřejmě ani točená a kopečková zmrzlina a dobroty pro nejmenší. Na písčité pláži si také můžete vychutnat míchané koktejly od našich profesionálních barmanů.
  
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 7. 2019
10.5.
28.7.
Tři generace rodiny Reynkových

Tři generace rodiny Reynkových

Praha 11, Praha
30.3.
30.11.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí