Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Fara Rančířov - atmosféra klidu Vysočiny

Fara Rančířov - atmosféra klidu Vysočiny

Lázně a wellness
Hotel se nachází v centru Českomoravské Vysočiny, v malebné vesnici Rančířov. Kromě návštěvy historických památek v okolí nabízí možnost využít wellness zázemí, které zahrnuje tenisovou halu, bazén, parní lázeň, saunu a masáže.
Na Faře Rančířov vás osloví atmosféra klidu Vysočiny. Objekt bývalé fary má výborné předpoklady k pořádání firemních setkání, konferencí a školení, ale i rodinných oslav či svateb. Nabízí výhodnou polohu, dostatečný počet konferenčních prostor, široké možnosti ubytování, výtečnou kuchyni a wellness zázemí.

Faru najdete ve středu České republiky v klidné vesničce Rančířov nedaleko Jihlavy, jen pár minut z dálnice D1.

Okolí je bohaté na památky UNESCO: historické jádro města Telče, bazilika sv. Prokopa a židovská čtvrť se hřbitovem v Třebíči a poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. K návštěvě doporučujeme také město Jihlava se zoo, Pelhřimov s Muzeem kuriozit, moderní střelnici ve Stříbrném Dvoře u Jihlavy či procházky po turistických stezkách v okolí hotelu.

Ubytování
48 pokojů: 46x standard a 2x apartmá, max. 90 lůžek
Business
7 jednacích místností pro 8–115 osob, celkem 250 osob
Gastronomie
all inclusive, à la carte
Wellness
bazén, sauna, parní lázeň, vířivka, masáže
Aktivity
jízdní kola, pétanque, stolní tenis, šipky, stolní fotbal, knihovna

Parkování v areálu, wi-fi

Stravování pro hotelové hosty i účastníky konferencí a firemních setkání je zajištěno v hotelové restauraci. Pro firemní klientelu je možné zvolit z nabídky konferenčního menu, pro individuální potom z jídelního lístku. Hotelová kuchyně využívá pro přípravu stravy vždy čerstvé suroviny, domácí mléčné výrobky (jogurt, tvaroh, sýr) a čerstvé bylinky z hotelové zahrady. V případě příznivého počasí lze zvolit posezení na venkovní kryté terase, v atriu. Příjemným zpestřením večerního posezení potom může být i grilování.


 
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 5. 2018
24.5.
26.8.
Výstava Otakar Lebeda (1877 - 1901)

Výstava Otakar Lebeda (1877 - 1901)

Jihlava, Vysočina
13.4.
10.6.
Živá Amazonie

Živá Amazonie

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí