Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Farma Ovčí terasy v Němčičkách na jihu Moravy

Farma Ovčí terasy v Němčičkách na jihu Moravy

Životní styl
Rodinná farma ležící v Němčičkách na jihu Moravy v Modrých horách, na samotě s úžasnými výhledy do širého okolí.
Ovčí terasy jsou rodinná farma s restaurací, kterou její majitelé provozují z lásky k přírodě, dobrému jídlu a pití. Pokud to jen jde, vaří se zde z vlastních či lokálních surovin a v nabídce nechybí vlastní nápoje či nápoje místních spřátelených a léty prověřených výrobců.

Na farmě se chovají východofríské ovce a s tím souvisí výroba vlastních sýrů. V klimaticky příznivých měsících je zdejší kuchyň zásobena vlastní zeleninou, ovocem i bylinkami. Koření putuje na farmu ze Zanzibaru, Madagaskaru či Mauricia, to za pomoci přímých dodávek od lokálních přátel majitelů farmy.

Jídelní lístek v restauraci je sestavován den předem či ráno dle momentální nabídky čerstvých surovin. Stručnost jídelního lístku je tedy vyrovnána čerstvostí surovin. Každý den si zde pochutnáte na čerstvém domácím dezertu a rádi vám zde nabídnou špičkovou kávu Bazzara, vždy čerstvě umletou a připravenou na klasickém pákovém kávovaru. Milovníci čajů mohou vybírat z osmi druhů vynikajících čajů Harney & Sons.

Farma leží na samotě a tak je zde zaručen absolutní klid a možnost nerušené relaxace. Farma provozuje 14 dvoulůžkových pokojů s vlastním WC a sprchou. 2 x 2 pokoje je možné spojit otevřením dveří pro čtyřčlennou rodinu. Před ulehnutím je možné si dopřát degustace vín a sýrů, klobásky nebo si prostě jen pohovět na terase restaurace s úchvatným výhledem, či relaxovat v křesle na ochozu, přímo před vaším pokojem. V restauraci i na všech pokojích je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetové síti.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 4. 2018
19.5.
Modré Hory v písni na Slunečné

Modré Hory v písni na Slunečné

Velké Pavlovice, Jižní Morava
7.7.
Meruňkobraní ve Velkých Pavlovicích 2018

Meruňkobraní ve Velkých Pavlovicích 2018

Velké Pavlovice, Jižní Morava
26.5.
27.5.
Vinné trhy Čejkovice 2018

Vinné trhy Čejkovice 2018

Čejkovice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí