Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Divadlo Na Jezerce

Divadlo Na Jezerce

Kultura
Divadlo Na Jezerce provozuje Divadelní společnost Jana Hrušínského a těší se široké divácké přízni. Budova divadla je zrekonstruovaná klasicistní bývalá usedlost v Praze 4, kterou obklopuje park Jezerka.
Divadelní společnost Jana Hrušínského obnovila bývalou usedlost Jezerka v pražských Nuslích, která se stala oblíbeným divadlem. Budova se nachází uprostřed parku Jezerka a mimo kulturních zážitků nabízí hostům také kvalitní pokrmy a nápoje zdejší restaurace, která v létě disponuje i příjemnou zahrádkou.  

Divadlo má kapacitu 205 křesel a pořádá většinou moderní divadelní představení zahraničních autorů. Repertoárem divadla jsou komedie a dramata, ve kterých uvidíte slavné herecké osobnosti (např. Jiřinu Bohdalovou, Jana Hrušínského, Radka Holuba, Petra Kostku, Annu Polívkovou, Libuši Švormovou, Miroslava Etzlera a další. Všechna představení začínají v 19 hodin. Předprodej začíná vždy 1. všední den měsíce předcházejícího, na webu - od půlnoci, v pokladně od 13:00. Pro přímý prodej je část vstupenek rezervována.

Do Divadla Na Jezerce se nejlépe dostanete autobusem č. 188, zastávka Jezerka. Autobus jede například od metra C Pankrác nebo z druhého směru od ulice Nuselská (st. Kloboučnická).
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 9. 2019
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
15.4.
15.11.
Farmářské trhy na Tyláku

Farmářské trhy na Tyláku

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí