Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Bazén Hloubětín - jedinný bazén v Praze s mořskou vodou

Bazén Hloubětín - jedinný bazén v Praze s mořskou vodou

Lázně a wellness
Bazén Hloubětín je jediný pražský bazén s přisolovanou vodou. Vodu čistí australská technologie která přidává do vody mořskou sůl (slanost vody je 0,5%). V Hloubětíně jsou k dispozici dva kryté bazény - sportovní (25 x 15 metrů) a dětský (15 x 7,5 m).
V Plaveckém a sportovním areálu Hloubětín vás především přivítá čistota, rekonstruovaná sociální zařízení a sprchy. Nové vybudované samostatné moderní úpravny vody pro každý bazén, čištění pískovými, vzduchovými a chemickými filtry a úprava vody pomocí australské technologie SWC Oceanic s vsádkou přírodní mořské soli, to vše jsou důležité faktory pro prostředí prosté plísní. Pocit svěžesti a úplného uvolnění ve vás vyvolá i návštěva parních komor. V nich se vedle dospělých mohou otužovat i prohřát především děti, které nikdy neznají časovou míru pobytu ve vodě.

V letním období můžete využít ještě venkovní bazén 12 x 8 metrů. Teplota vody v krytých bazénech se pohybuje okolo 27-28°C.

V prostorách areálu najdete také finskou saunu. Provoz je přizpůsoben návštěvníkům tak, aby ji dopoledne mohli využívat zejména maminky s dětmi z nedalekých sídlišť. Tomu odpovídá i cena vstupného do vlastních bazénů i sauny. Součástí areálu je kromě bazénů i tělocvična. Je zde i malý sál pro skupiny zájemců, kteří rádi v malém kolektivu provozují aerobic. Vzhledem k povrchu je prostor vhodný pro míčové hry (mimo fotbalu), aerobic a další cvičení.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 3. 2017
3.12.
31.3.
Kluziště v Galerii Harfa

Kluziště v Galerii Harfa

Praha 9, Praha
23.3.
26.3.
For Garden 2017

For Garden 2017

Praha 9, Praha
22.9.
22.6.
Hravé pokusy pro děti

Hravé pokusy pro děti

Praha 3, Praha
12.11.
31.3.
Bruslení na Černém Mostě

Bruslení na Černém Mostě

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí