Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Slapy Marine - půjčovna šlapadel a motorových člunů na Slapech

Slapy Marine - půjčovna šlapadel a motorových člunů na Slapech

Letní sporty
Kotvení lodí na Slapech, půjčovna lodiček, šlapadel, motorových člunů, jachty, aquaskipper, itbikes, možnost rybaření. Pro milovníky jachtingu na vnitrozemských vodách je určena nabídka pronájmu kajutové plachetnice.
Chystáte se na Slapy? Můžete zde strávit nádherné dny dovolené přímo u vody, o váš program bude výborně postaráno. Slapy Marine se nachází na Vltavské kaskádě Slapské nádrže v Autokempu Slapy Skalice a zároveň nejbližší ležící letní destinací Slapského jezera, od Prahy. Zajišťuje kotvení lodí, půjčovnou motorových člunů a šlapadel na Slapech i bar na vodě.

Můžete zde strávit příjemné dny vaší dovolené nebo přijet jen na výlet přímo k vodě, jejíž kvalitu sleduje Krajská hygienická stanice Středočeského kraje která podává informace o aktuálním stavu kvality vody ke koupání. Bonusem této lokality je skutečnost, že zde nabyla více jak 30 let zjištěna špatná kvalita vody ke koupání. Čekají vás dny odpočinku ale i se sportovního využití.

Slapy Marine provozuje celosezónní kotvení lodí (Marinu) s barem na vodě a koupáním, půjčovnu motorových člunů bez nutnosti VPM (řidičské oprávnění), moderních vodních šlapadel a lodí. Bar na mole nabízí občerstvení, nealko, pivo Gambrinus 10° a Prazdroj 12° točené pod Deonem a jiné nápoje. Hosté při posezení v baru mohou využít zdarma připojení na internet (WiFi).

Kromě koupání si můžete v překráné přírodě této vodní nádrže vychutnat projížďku na šlapadle nebo lodičce. Na své si přijdou i příznivci rybaření.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 5. 2018
21.7.
Cihlafest 2018

Cihlafest 2018

Slapy, Střední Čechy
23.6.
Dobrá nálada nad zlato

Dobrá nálada nad zlato

Chotilsko, Střední Čechy
2.6.
26.8.
Sobotní vlak pro vodáky na Sázavě

Sobotní vlak pro vodáky na Sázavě

Hradištko, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí