Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Bobová dráha Prosek - 1. bobová dráha v Praze

Bobová dráha Prosek - 1. bobová dráha v Praze

Letní sporty
Bobová dráha na Proseku nabízí zábavu po celý rok! Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit "vyhlídkovým" tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Využít můžete i lezeckou stěnu a lanový park.
Boby s účinnou brzdou umožní každému zvolit rychlost i styl jízdy. Bobová dráha je absolutně bezpečná, takže jízdu na ní zvládnou i děti od osmi let. Mladší děti mohou samozřejmě jezdit také, vždy však v doprovodu dospělého. Trať je dlouhá téměř 1 kilometr a nabízí nejednu vychytávku (osmička, "hup"...atp.). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před pizzerii, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici, atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení.

Kromě terasy s dětským koutkem je zde možnost zdarma využít dětské hřiště plné houpaček a prolézaček, odrostlejší děti jistě zaujme horolezecká stěna. V období od duben do září je zde pro vás i nejdelší lanová skluzavka v ČR. Představte si dvě věže spojené lanem o délce 180 metrů a převýšením 45 metrů. Pak už stačí jen trocha odvahy a už se na kladce řítíte závratnou rychlostí z kopce dolů ve výšce šesti metrů.

Na skluzavku navazuje lanový park. Lanová skluzavka nyní ve zkrácené verzi slouží jen jako nástup k lanovým překážkám. Pro děti od 3 let je připravena varianta s nízkými překážkami. Vše samozřejmě s horolezeckým úvazkem a pod dohledem vyškolených instruktorů. V ceně dětského vstupného je i trampolína.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 9. 2019
13.8.
8.10.
Labyrinth - Pragovka Gallery Rear

Labyrinth - Pragovka Gallery Rear

Praha, Praha
9.9.
20.10.
Petra Buzková – Na cestě

Petra Buzková – Na cestě

Praha 8, Praha
28.6.
2.1.
Skryté vrstvy

Skryté vrstvy

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí