Úvod > Aktivity & akce > Akce > Startujeme! - zahájení 69. sezóny v Zoo Děčín

Startujeme! - zahájení 69. sezóny v Zoo Děčín

Kdy 1. duben 2017 10:00 - 18:00 Sportovní akce
Ačkoliv jsou brány děčínské zoo otevřeny denně po celý rok, o tomto víkendu bude v zoologické zahradě na Pastýřské stěně oficiálně zahájena sezóna. Návštěvníky čeká sobotní odpoledne plné zajímavých aktivit i veselých soutěží, při kterých si určitě každý přijde na své.
První dubnovou sobotu bude v Děčíně o zábavu postaráno. Město Děčín oslaví Zahájení turistické sezóny a nabídne návštěvníkům plno zajímavých aktivit, díky kterým se v poslední době stává vyhledávanou turistickou destinací. K bohatému programu přispěje svým dílkem i Zoo Děčín, která připravila po celý den slevu na vstupném ve výši 50%. Za polovic budou moci návštěvníci taktéž do Expozice Rajské ostrovy. V dubnu je zoo otevřena od 8 do 18 hodin. Expozice Rajské ostrovy pak od 9 do 18 hodin. Od 1. Dubna bude navíc zahájen prodej zvýhodněných vstupenek, díky kterým bude možné navštívit hned tři zoo v Ústeckém kraji.
 
Vstupné do zoo 1. dubna 2017:
Dospělí  40,- Kč
Děti, senioři, studenti 25,- Kč
 
Vstupné Expozice Rajské ostrovy 1. dubna 2017:
Dospělí  25,- Kč
Děti, senioři, studenti  15,- Kč
 
 
Město Děčín: Zahájení turistické sezóny
Program bude probíhat nejen na Smetanově nábřeží, ale otevřou se také zámecké zahrady, hřiště U Kocánka a muzejní expozice na zámku. Synagoga bude zdarma přístupná prakticky po celý den a vstupenky do Zoo Děčín a do vnitřního bazénu Aquaparku koupíte s 50% slevou. Pokud vás zajímá historie města, určitě si nesmíte nechat ujít komentované prohlídky zajímavých míst města. S odborným průvodcem Klubu českých turistů se můžete vypravit na výlet do Dolního Žlebu nebo se můžete vydat na krátkou plavbu výletní lodí po Labi. Vyzkoušet můžete i moderně populární Nordic Walking nebo se zúčastnit běžeckého závodu Děčínský Volkswagen běh na 6 km. Zajímavým závodem bude také iOrientieering vhodný i pro maminky s kočárky nebo prarodiče s vnoučaty. Zážitky nabídne i Smoothie and fitness food picnic fungující na principu vlastních zdrojů. Přineste vaše zajímavé zdravé jídlo a pití a podělte se o něj. Nebudou chybět ani nejrůznější stánky s místními produkty. O dobrou náladu se po celý den bude starat Tomáš Kettner, o hudební doprovod kapely Los Pelotudos a Pooda.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 3. 2017
1.12.
30.4.
Výstava za oponou na zámku Děčín

Výstava za oponou na zámku Děčín

Děčín, Severozápadní Čechy
13.5.
Adrenalin Challenge

Adrenalin Challenge

Děčín, Severozápadní Čechy
15.4.
29.10.
Prohlídky zámku Děčín se Zikmundem z Vartenberka

Prohlídky zámku Děčín se Zikmundem z Vartenberka

Děčín, Severozápadní Čechy
1.4.
Odemykání zámeckých zahrad v Děčíně

Odemykání zámeckých zahrad v Děčíně

Děčín, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí