Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vernisáž výstavy Bomba v depozitáři s aukcí

Vernisáž výstavy Bomba v depozitáři s aukcí

Kdy 26. leden 2015 18:00 - 20:00 Výstavy
Srdečně zveme širokou veřejnost na slavnostní vernisáž výstavy Bomba v depozitáři, během které proběhne tichá aukce historických fotografií Říčanska a originálních výrobků uměleckých řemeslníků vyrobených speciálně pro tuto příležitost.
Srdečně zveme širokou veřejnost na slavnostní vernisáž výstavy Bomba v depozitáři, během které proběhne tichá aukce historických fotografií Říčanska a originálních výrobků uměleckých řemeslníků vyrobených speciálně pro tuto příležitost (např. dřevěné šachy od truhláře Ondřeje Suchana, perníkové srdce zdobené krajkovou texturou od lektorky Muzea Říčany Jany Kreidlové, kabelka od textilní výtvarnice Marcely Graclíkové, závěsný objekt ze dřeva od výtvarníka Martina Patřičného).

Výtěžek aukce bude použit na restaurování poškozeného cechovního praporu řezníků pocházejícího z roku 1791 s postavami sv. Petra a Pavla. K tomuto účelu bude využita i polovina ceny z každé zakoupené vstupenky pro dospělé na výstavu.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 1. 2015
13.9.
26.11.
Jak semena putují

Jak semena putují

Říčany, Střední Čechy
18.11.
27.12.
Studentský Chillout v Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
10.11.
7.1.
Adaptace

Adaptace

Průhonice, Střední Čechy
15.11.
28.2.
Příběhy biologických sbírek Akademie věd ČR

Průhonice, Střední Čechy
Muzeum Říčany

Muzeum Říčany

Říčany, Střední Čechy
Regenerační centrum Na Fialce Říčany

Říčany, Střední Čechy
Galerie Kotelna v Říčanech

Galerie Kotelna v Říčanech

Říčany, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí