Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýnský běh v Praze 2016

Valentýnský běh v Praze 2016

Kdy 14. únor 2016 11:00 - 15:00 Sportovní akce
Valentýnský běh bude oslava svátku zamilovaných, oslava lásky samotné, lásky k běhu! Vezměte za ruku své nejbližší a přijďte si zaběhat s námi. A pokud snad zrovna nemáte s kým běžet, nesmutněte a přijďte rovněž. Tento běh není jen pro páry. A kdoví, třeba se seznámíte zrovna při běhání s námi!
Svátek zamilovaných a běhání k sobě mají blízko. Stoprocentně to platí v pražském Running Mallu, kde i na letošní 14. únor chystají Valentýnský běh. V prvních dvou ročnících slavil nesoutěžní běh veliký úspěch, kdy se Stromovkou prohnalo přes pět set lidí.
 
Valentýnský běh se stává další běžeckou tradicí a registrace na třetí ročník se již otevřeli! Hlásit se nemusí jenom zamilované páry, přijít může každý. Lásku k běhu můžete sdílet i s rodinou, dětmi, kamarády nebo třeba vaším psem. Ti všichni jsou na letošním Valentýnském běhu vítáni.
 
5 kilometrů dlouhý vyznačený okruh ve Stromovce, který můžete najít v RunCzech aplikaci, pouze v zamilovanou neděli 14.2.

KE SVATÉMU VALENTÝNU NEODMYSLITELNĚ PATŘÍ SYMBOL SRDCE A ČERVENÁ S RŮŽOVOU. PŘIJĎTE PROTO V TěCHTO BARVÁCH A ZÍSKEJTE 30 % SLEVU V ADIDAS RUNNING - PRAGUE MARATHON STORE.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 1. 2016
3.5.
27.5.
Ay Amor!

Ay Amor!

Praha 7, Praha
27.5.
28.8.
Zdenek Rykr a továrna na čokoládu

Zdenek Rykr a továrna na čokoládu

Praha 7, Praha
6.2.
31.8.
Aj Wej-wej - Zvěrokruh

Aj Wej-wej - Zvěrokruh

Praha 7, Praha
10.5.
31.12.
Slovanská epopej ve Veletržním paláci

Slovanská epopej ve Veletržním paláci

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí