Úvod > Aktivity & akce > Akce > Valentýnská noční prohlídka ve skleníku Fata Morgana

Valentýnská noční prohlídka ve skleníku Fata Morgana

Kdy 14. únor 2017 18:30 - 21:00 Společenské akce
Svátek sv. Valentýna, můžete oslavit také v Botanické zahradě hlavního města Prahy. Tamní průvodci připravili pro zamilované návštěvníky speciální valentýnskou noční prohlídku v tropickém skleníku Fata Morgana.

Překvapte milovanou osobu netradiční oslavou vaší zamilovanosti a vezměte ji do botanické zahrady, ať už do Fata Morgany nebo do viničního domku. Kromě nevšedního zážitku na vás čeká sklenka vína, dárek v podobě kosmetického balíčku Palmolive a pro dámy samozřejmě květina.

  • Valentýnská procházka setmělým tropickým skleníkem Fata Morgana je netradiční způsob, jak strávit svátek zamilovaných. Dozvíte se zajímavosti z milostného života rostlin, vychutnáte si sklenku vína z naší vinice a dáma dostane květinu. Valentýn ve skleníku je nutné rezervovat dopředu, a to na eva.novozamska@botanicka.cz.
  • Pokud raději sedíte u krbu s praskajícím dřevem a dobrou lahví vína, přijďte do vinotéky sv. Kláry. Otužilci mohou se sklenkou vyjít na terasu, ze které je kouzelný výhled na celou Prahu. Ve vinotéce si můžete, pokud máte zájem, místo rezervovat, a to na eliska.muchnova@botanicka.cz.

Vstupné:
600 Kč/pár (na tuto akci není možné uplatnit žádné slevy ani VIP vstupenky)

Celý popis
Naposledy změněno: 25. 11. 2016

Ubytování a restaurace v okolí