Úvod > Aktivity & akce > Akce > Sportovní osobnosti a Davisův pohár v Horních Počernicích

Sportovní osobnosti a Davisův pohár v Horních Počernicích

Kdy 21. září 2014 10:00 - 20:00 Sportovní akce
Sportovní a zábavný den pro děti a dospělé v tenisovém areálu TJ Sokol Horní Počernice v Otovické ulici. Přijďte si užít tenis se sportovními osobnostmi, vystavení Davisova poháru, exhibiční turnaj a také svojí tenisovou zručnost. Hry pro děti i dospělé. A dokonce přijde i kouzelník.

V rámci celostátního turnaje žactva připravil tenisový klub i sportovní a zábavný program pro veřejnost v neděli dne 21. září.

Součástí akce je i vystavení Davisova poháru se zapsanými posledními vítězi v letech 2012 - 2013 ČR. Návštěvníkům se představí hráči klubu nejen v turnaji, ale i při tréninku s dlouholetým daviscupovým reprezentantem Karlem Nováčkem. Užít si svět tenisu zblízka nebude však vyhrazeno jen pro klubové členy.

Každý zaregistrovaný návštěvník na webu nebo facebooku klubu má šanci být vylosován a zahrát si tenis se sportovními osobnostmi. Exhibičního turnaje se zúčastní tenisový reprezentant Karel Nováček, dále fotbalová legenda Antonín Panenka a jiné celebrity.

Hosté si mohou vyzkoušet svojí sportovní zručnost v různých hrách, zkontrolovat svojí tenisovou techniku s novinkou na trhu, analytickou raketou Babolat, změřit si rychlost podání a při výhře v turnaji nebo tombole dostat i zajímavé ceny.

Tenisová škola představí způsoby tréninku malých dětí od 5 do 9 let, mladších žáků od 10 do 12 let, starších žáků od 13 let a také dospělých. Bude možné získat zdarma zkušební tréninky se slevou na kurt v nafukovací hale. Pokud děti unaví sport, tak je jistě pobaví Pavel Kožíšek se svým Divadlem kouzel.

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 9. 2014
30.6.
25.8.
Letní kino Černý Most

Letní kino Černý Most

Praha 9, Praha
24.4.
30.10.
Večerníček slaví 50 let

Večerníček slaví 50 let

Praha 9, Praha
11.7.
26.8.
Letní tábory v ZC Livingston

Letní tábory v ZC Livingston

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí