Úvod > Aktivity & akce > Akce > Sportovní osobnosti a Davisův pohár v Horních Počernicích

Sportovní osobnosti a Davisův pohár v Horních Počernicích

Kdy 21. září 2014 10:00 - 20:00 Sportovní akce
Sportovní a zábavný den pro děti a dospělé v tenisovém areálu TJ Sokol Horní Počernice v Otovické ulici. Přijďte si užít tenis se sportovními osobnostmi, vystavení Davisova poháru, exhibiční turnaj a také svojí tenisovou zručnost. Hry pro děti i dospělé. A dokonce přijde i kouzelník.

V rámci celostátního turnaje žactva připravil tenisový klub i sportovní a zábavný program pro veřejnost v neděli dne 21. září.

Součástí akce je i vystavení Davisova poháru se zapsanými posledními vítězi v letech 2012 - 2013 ČR. Návštěvníkům se představí hráči klubu nejen v turnaji, ale i při tréninku s dlouholetým daviscupovým reprezentantem Karlem Nováčkem. Užít si svět tenisu zblízka nebude však vyhrazeno jen pro klubové členy.

Každý zaregistrovaný návštěvník na webu nebo facebooku klubu má šanci být vylosován a zahrát si tenis se sportovními osobnostmi. Exhibičního turnaje se zúčastní tenisový reprezentant Karel Nováček, dále fotbalová legenda Antonín Panenka a jiné celebrity.

Hosté si mohou vyzkoušet svojí sportovní zručnost v různých hrách, zkontrolovat svojí tenisovou techniku s novinkou na trhu, analytickou raketou Babolat, změřit si rychlost podání a při výhře v turnaji nebo tombole dostat i zajímavé ceny.

Tenisová škola představí způsoby tréninku malých dětí od 5 do 9 let, mladších žáků od 10 do 12 let, starších žáků od 13 let a také dospělých. Bude možné získat zdarma zkušební tréninky se slevou na kurt v nafukovací hale. Pokud děti unaví sport, tak je jistě pobaví Pavel Kožíšek se svým Divadlem kouzel.

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 9. 2014
15.4.
2.9.
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2

Praha 9, Praha
20.4.
18.9.
Golf Masters 2018

Golf Masters 2018

Dříteč, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí