Úvod > Aktivity & akce > Akce > Speciální kurzy pro pivní znalce v Krušovicích

Speciální kurzy pro pivní znalce v Krušovicích

Kdy 7. říjen 2017 Gastronomické akce
Královský pivovar Krušovice připravil pro milovníky piva speciální kurzy, ve kterých se dozvíte o pivu mnohem více než na klasické exkurzi. Kurzy pivního sommelierství a technologie výroby a čepování piva v pivovaru Krušovice.

Pro opravdové milovníky piva si pivovar Krušovice nachystal dva speciální kurzy, ve kterých se naučí, jak pivo správně degustovat nebo čepovat. Program kurzů je obě soboty stejný: od 9:00 do 13:00 probíhá Kurz pivního sommelierství a od 13:00 do 17:00 Kurz technologie výroby a čepování piva.

V prvním výše jmenovaném se účastníci krom správné degustace a hodnocení piva, seznámí i s historií výroby piva a k vybraným druhům ochutnávek budou podávána i jídla. Na konci obdrží účastníci certifikát „Krušovický pivní sommeliér.“ Odpolední Kurz technologie výroby a čepování piva je zaměřen na proces vzniku piva a zásady jeho podávání hostům. Zahrnuty budou i různé techniky čepování, které si účastníci pod dohledem jednoho ze sládků Královského pivovaru Krušovice, budou moci sami vyzkoušet. I na konci tohoto kurzu obdrží každý zúčastněný certifikát.
 

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 2. 2017
2.3.
30.4.
Houby ve fotografii

Houby ve fotografii

Nové Strašecí, Střední Čechy
7.4.
28.5.
Výstava - Rakovnicko - krajina lovců a sběračů

Výstava - Rakovnicko - krajina lovců a sběračů

Rakovník, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Muzeum pivovarnictví Krušovice

Muzeum pivovarnictví Krušovice

Krušovice, Střední Čechy
Restaurace U lípy v retro stylu

Restaurace U lípy v retro stylu

Krušovice, Střední Čechy