Úvod > Aktivity & akce > Akce > Speciální kurzy pro pivní znalce v Krušovicích

Speciální kurzy pro pivní znalce v Krušovicích

Kdy 8. listopad 2014 9:00 - 17:00 Gastronomické akce
Královský pivovar Krušovice připravil pro milovníky piva speciální kurzy, ve kterých se dozvíte o pivu mnohem více než na klasické exkurzi.

Kurz technologie výroby a čepování piva: Tento kurz je zaměřen na celý proces vaření piva, od příjmu surovin až po plnění jednotlivých typů obalů. V kurzu se dozvíte například vše o správném zacházení s pivem či zásadách jeho podávání hostům v restauracích. Na závěr si samozřejmě i sami vyzkoušíte pivo několika způsoby načepovat. Garantem a průvodcem kurzu je vždy jeden ze sládků pivovaru Krušovice. Po skončení kurzu získáte certifikát.

Kurz se koná cca 1x v měsíci (dle přihlášeného počtu účastníků - min. je 10), a to vždy v sobotu od 13.00 do 17.00 hod. Cena kurzu je 700 Kč.

Kurz pivního sommeliérství: V průběhu kurzu se seznámíte s historií výroby piva a základními druhy piva ve světě, z nichž některé z nich budete moci v druhé části kurzu i ochutnat. Dozvíte se, jak pivo správně degustovat, jaké chutě v něm hledat a jak se pivo hodnotí na degustačních soutěžích. K několika druhům piva budou podávána speciálně vybraná jídla, která vjem z chuti piva ještě navýší. Závěrem kurzu získáte certifikát „Krušovický pivní sommeliér“.

Kurz se koná cca 1x v měsíci (dle přihlášeného počtu účastníků - min. je 10), a to vždy v sobotu od 9.00 do 13.00 hod. Cena kurzu je 1000 Kč.

Objednávky na jednotlivé kurzy odesílejte e-mailem nebo volejte. Při účasti na obou kurzech v jednom dni je cena 1.500 Kč. Termíny kurzů: 9. března 12. dubna 10. května 12. července 9. srpna 6. září 11. října 8. listopadu.

Celý popis
Naposledy změněno: 13. 10. 2014
28.4.
19.6.
Výstava včelařů v Novém Strašecí

Výstava včelařů v Novém Strašecí

Nové Strašecí, Střední Čechy
3.5.
17.6.
Výstava 1. mateřské školy Rakovník

Výstava 1. mateřské školy Rakovník

Rakovník, Střední Čechy
30.10.
Uzavření ČD Muzea Lužná u Rakovníka

Uzavření ČD Muzea Lužná u Rakovníka

Lužná, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Muzeum pivovarnictví Krušovice

Muzeum pivovarnictví Krušovice

Krušovice, Střední Čechy
Restaurace U lípy v retro stylu

Restaurace U lípy v retro stylu

Krušovice, Střední Čechy