Úvod > Aktivity & akce > Akce > Speciální kurzy pro pivní znalce v Krušovicích

Speciální kurzy pro pivní znalce v Krušovicích

Kdy 8. listopad 2014 9:00 - 17:00 Gastronomické akce
Královský pivovar Krušovice připravil pro milovníky piva speciální kurzy, ve kterých se dozvíte o pivu mnohem více než na klasické exkurzi.

Kurz technologie výroby a čepování piva: Tento kurz je zaměřen na celý proces vaření piva, od příjmu surovin až po plnění jednotlivých typů obalů. V kurzu se dozvíte například vše o správném zacházení s pivem či zásadách jeho podávání hostům v restauracích. Na závěr si samozřejmě i sami vyzkoušíte pivo několika způsoby načepovat. Garantem a průvodcem kurzu je vždy jeden ze sládků pivovaru Krušovice. Po skončení kurzu získáte certifikát.

Kurz se koná cca 1x v měsíci (dle přihlášeného počtu účastníků - min. je 10), a to vždy v sobotu od 13.00 do 17.00 hod. Cena kurzu je 700 Kč.

Kurz pivního sommeliérství: V průběhu kurzu se seznámíte s historií výroby piva a základními druhy piva ve světě, z nichž některé z nich budete moci v druhé části kurzu i ochutnat. Dozvíte se, jak pivo správně degustovat, jaké chutě v něm hledat a jak se pivo hodnotí na degustačních soutěžích. K několika druhům piva budou podávána speciálně vybraná jídla, která vjem z chuti piva ještě navýší. Závěrem kurzu získáte certifikát „Krušovický pivní sommeliér“.

Kurz se koná cca 1x v měsíci (dle přihlášeného počtu účastníků - min. je 10), a to vždy v sobotu od 9.00 do 13.00 hod. Cena kurzu je 1000 Kč.

Objednávky na jednotlivé kurzy odesílejte e-mailem nebo volejte. Při účasti na obou kurzech v jednom dni je cena 1.500 Kč. Termíny kurzů: 9. března 12. dubna 10. května 12. července 9. srpna 6. září 11. října 8. listopadu.

Celý popis
Naposledy změněno: 13. 10. 2014
13.10.
11.12.
Voko kam se podíváš

Voko kam se podíváš

Nové Strašecí, Střední Čechy
29.9.
13.11.
Výstava obrazů Barbory Bestové

Výstava obrazů Barbory Bestové

Rakovník, Střední Čechy
30.10.
Uzavření ČD Muzea Lužná u Rakovníka

Uzavření ČD Muzea Lužná u Rakovníka

Lužná, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Muzeum pivovarnictví Krušovice

Muzeum pivovarnictví Krušovice

Krušovice, Střední Čechy
Restaurace U lípy v retro stylu

Restaurace U lípy v retro stylu

Krušovice, Střední Čechy