Úvod > Aktivity & akce > Akce > SeaFoodWine festival v Praze

SeaFoodWine festival v Praze

Kdy 2. listopad 2014 Festivaly
2. 11. 2014 v Holešovické tržnici proběhne již třetí ročník úspěšného SeaFoodWine festivalu, letos rozšířeného o sekci vína a o trh s čerstvými potravinami. Na festivalu se bude prezentovat přes 40 stánků s rybími specialitami, s mořskými plody, sushi, sladkými dezerty, vínem a recepty na víně.
Těšit se tak můžete na paellu, slávky, ústřice, tuňáky, krevety, kraby, lososy, sledě, pstruhy, sardinky, prostě na všechno, co je jen možné si představit ve spojení s tématem festivalu. Participující stánky mohou přijít i s vlastním nápadem na kreativní občerstvení, a tak návštěvníky budou čekat mnohá překvapení.

Festival bude mít bohatý doprovodný program ve formě kuchařských show, krátkých přednášek o přípravě ryb a mořských plodů, mini-seminářích o víně, program doprovodí živá hudba s tanečními vystoupeními. Vystoupí například taneční skupina Trn v oku, indonéské sdružení Kintari či cikánský band.

V rámci gastronomických pochutin budete moci zavítat do Francie, Chorvatska, Maďarska, Slovinska, Portugalska, Švédska, Vietnamu, Indonésie, Pákistánu, Východní Afriky a mnoho dalších zemí. Návštěvníci také budou moci hlasovat v soutěži o nejlepší pokrm a jeho kuchaře, kdy za přispění odborné poroty vyberou vítěze festivalu. Hlasovací lístky budou slosovány v tombole s gastronomickými výhry.

Kromě delikates k degustaci návštěvníky nemine ani unikátní trh s čerstvými rybami, mořskými plody, vínem a dalšími gastronomickými pochutinami. Přímořskou atmosféru si tak budou moci vychutnat i doma. Festival proběhne ve vnějších i vnitřních prostorech. Pro děti bude připraven dětský koutek se zajímavým středomořským programem.

Organizátoři festivalu MAARE Market restaurace a Občanské komunitní fórum, o. s. festival organizují za účelem podpory multikulturního vyžití v Praze a představení cizokrajné gastronomie a vína.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 10. 2014
13.1.
31.12.
Trhy na Heřmaňáku

Trhy na Heřmaňáku

Praha 7, Praha
24.3.
24.11.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha
29.3.
18.6.
I Welcome

I Welcome

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí