Úvod > Aktivity & akce > Akce > Radost z komunikace aneb zážitkový kurz pozitivní komunikace za pomoci koně

Radost z komunikace aneb zážitkový kurz pozitivní komunikace za pomoci koně

Kdy 27. srpen 2014 9:00 - 17:00 Společenské akce
Vzdělávání, hra a relaxace v jednom! Zážitkový komunikační kurz s koněm vám umožní intenzivní dotyk s vaším vnitřním potenciálem. Dozvíte se, jak působíte ve své přirozenosti a jak se stát pro ostatní pozitivním komunikačním partnerem, aby vás ochotně poslouchali a následovali.

Cílem kurzu je naučit se vnímat druhého i sama sebe ve vzájemné interakci a odstranit překážky vzájemného porozumění, které nám často komplikují život. Každý jsme jiný. Uplatňováním standardizovaných pouček nemusíme být pro druhé autentičtí nebo dobře čitelní. Zážitkový kurz s koněm nám umožní zjistit naše silné stránky.

Dozvíme se, jak působíme ve své přirozenosti, čímž můžeme využít náš komunikační potenciál mnohem lépe – bez přetváření či přemáhání. Staneme se vnitřně spokojenými a pro ostatní velmi pozitivními komunikačními partnery.

Kurz je určen pro každého, kdo chce získat jistotu ve své komunikaci. Zejména je vhodný pro rodiče, kteří si chtějí lépe porozumět se svými dětmi, pro učitele, pracovníky ve zdravotnictví, vedoucí pracovníky a všechny ty, kteří se chtějí stát tím, koho ostatní rádi následují.

Veškeré aktivity s koněm probíhají ze země. Součástí kurzu jsou také relaxační cvičení. Možnost domluvit si vyjížďku či lekci na jízdárně. Kurz probíhá v krásném přírodním prostředí zámku Lojovice u Velkých Popovic (20 min. z centra Prahy).

Celý popis
Naposledy změněno: 5. 8. 2014
4.11.
Listopadové prohlídky pivovaru ve Velkých Popovicích

Listopadové prohlídky pivovaru ve Velkých Popovicích

Velké Popovice, Střední Čechy
24.11.
Ondřej Havelka a Melody Makers

Ondřej Havelka a Melody Makers

Kamenice, Střední Čechy
21.10.
Zamykání Sázavy 2017

Zamykání Sázavy 2017

Týnec nad Sázavou, Střední Čechy
4.10.
4.10.
Kurz šití pro začátečníky

Kurz šití pro začátečníky

Říčany, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí