Úvod > Aktivity & akce > Akce > Poslední prázdninový víkend v pražské zoo

Poslední prázdninový víkend v pražské zoo

Kdy 30. srpen 2014 - 31. srpen 2014 Akce pro děti
Poslední prázdninový víkend nabídne zábavu a poučení pro malé i velké. Pokud jste nestihli o prázdninách objet svět, na poslední chvíli to hravě zvládnete v Zoo Praha! A v neděli ožije amfiteátr v Rezervaci Bororo koncerty Country Road.

Kolem světa za 1 den: V sobotu 30. 8. a v neděli 31. 8. je připravena speciální soutěžní trasa po zoo, která vás provede všemi kontinenty!

Na 8 stanovištích v zoo na váš čekají především setkání se zajímavými zvířaty i jedinečné zážitky, které Zoo Praha nabízí. Kdo si u vchodů do zoo vyzvedne náš cestovní pas, navštíví všechna stanoviště a získá zde razítko do herního plánu, odnese si drobný dárek.

  • Austrálie (vyhlídka u klokanů rudých)- po celý den stánek o zvířatech Austrálie, v 15.00 komentované krmení klokanů rudých
  • Afrika (pavilon Africký dům)- po celý den stánek se zajímavostmi o zvířatech Afriky, kvíz k 60 letům chovu  žiraf, ve 14.30 setkání u žiraf
  • Evropa (Galerie Gočárův dům) - ve 13.00 setkání s kontaktními zvířaty
  • Severní Amerika (u prodejny Geosvět)- po celý den možnost vyzkoušet si rýžování zlata a drahých kamenů jako na Klondiku!
  • Jižní Amerika (Rezervace Bororo) - po celý den stánek se zajímavostmi o zvířatech Jižní Ameriky, od 10.30 Zvířata v akci
  • Asie (Velemlokárium) - 12.00 setkání u velemloků

Zašifrovaná bonusová stanoviště – nejvyšší a nejnižší bod v zoo

Koncerty Country Road v Zoo Praha! Country Radio připravilo na poslední den měsíce srpna krásný a pohodový koncert v pražské zoo v rámci své Country Road.

Od 13 hodin vám zahrají Jitka Vrbová a Standa Chmelík; Pacifik - Tony Linhart, Helena Maršálková, Marcela Voborská, Honza Fruhwirt; Dan Király a Honza Brož. Konec koncertu je naplánován na 17. hodinu.

Přijďte se zaposlouchat do country rytmů i vy - 31. srpna v rezervaci Bororo!

Celý popis
Naposledy změněno: 29. 8. 2014

Ubytování a restaurace v okolí