Úvod > Aktivity & akce > Akce > Noc venku Praha

Noc venku Praha

Kdy 19. listopad 2015 Společenské akce
Akce na podporu lidí bez domova proběhne již potřetí v České republice, potřetí v Praze. Podpora, kultura, osvěta, zážitek....

Noc venku je akce, kterou pořádají neziskové organizace zabývající se lidmi bez domova a jejím smyslem je především upozornit na problematiku bezdomovectví a blíže s ní seznámit veřejnost. U toho se pobavíte, poučíte, seznámíte a pokud bude zima, tak možná i překonáte sami sebe, až si budete zkoušet strávit aspoň jednu noc tak, jak lidi bez domova tráví každou noc...venku.

První ročník proběhl v Ostravě a byl tak úspěšný, že získal mezinárodní ocenění SozialMarie. V loňském roce se akce rozšířila do dalších měst a letos je už ve 13 městech v ČR a na Slovensku.

Pokud vám není lhostejný život lidí bez domova, přijďte na vlastní kůži strávit noc venku v centru města. Společně se spacákem a karimatkou zažijete již potřetí v Praze netradiční akci s názvem Noc venku. Na účastníky čeká bohatý doprovodný program a na zahřátí guláš a teplé nápoje. To vše můžete zažít za zdravotnický materiál, pomůcky a léky bez předpisu, náplasti, obvazy apod., které budou určeny pro zdravotní péči lidí bez domova.

Místo konání: Areál kostela Panny Marie Sněžné na Jungmannově nám., Praha 1

Akci v Praze pořádají: Společnou cestou, Armáda spásy, VOŠ Jabok a Sdružení azylových domů.

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 11. 2015
5.9.
2.10.
Steve McCurry - Photographer

Steve McCurry - Photographer

Praha 1, Praha
22.9.
15.10.
Vzpomínky na sočskou frontu

Vzpomínky na sočskou frontu

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí