Úvod > Aktivity & akce > Akce > Nejznámější osobnosti českého youtube v Praze

Nejznámější osobnosti českého youtube v Praze

Kdy 20. prosinec 2014 14:00 - 19:00 Festivaly
Praha se v sobotu 20.12.2014 stane cílem všech milovníků počítačových her, streamovaných videí, nebo Let’s Play, bude se zde totiž konat letošní poslední zastávka oblíbené Turné LP Warm-Up, která se bude odehrávat v prostorech obchodního centra Letňany v odpoledních hodinách mezi 14:00 – 19:00.
Návštěvníci se zde budou moci osobně setkat se spoustou svých idolů a tvůrců nejoblíbenějších videí na internetu. Nebudou chybět ani profesionální hráči počítačových her, nejznámější Let’s Playeři, kteří svými videi inspirují nové hráče a stejně jako na předchozích zastávkách v jiných městech, bude i zde velkolepý doprovodný program.

Celou událost budou doprovázet přednášky na hry, internet, youtube a zábavná vystoupení spojená s autogramiádou největších celebrit českého internetu. Součástí bude také herní zóna vybavená profesionálními herními sestavami z mistrovství ČR v počítačových hrách HAL3000 MČR Pro, kde se budou moci návštěvníci přihlásit a vyzvat vybranou celebritu na souboj v legendární hře League of Legends nebo Counter-Strike.

Že se bude opravdu na co a na koho koukat dokazuje tento seznam celebrit - TVTwixx (Danny a Kiril), Expl0ited, House, Fimlar, McCitron, Matúš, Nici Koderová, StyleWithMe, Hemulka cosplay, Lenča a Myška, WheeGameplays, Ginger cosplay, GrumpyCait cosplay, Fayne, TheProph, SenTinel, Matthew, DesmondsLetsPlays, FreezyBros, Natyla, TheMadKyo, Datel, RADUNA, Blazer,The Insidia, Plecka8, Nickmen, Andy Nell, Carrie Kirsten, VannerTV, Fresscoot, Nerox, Tabitha, AnyOli, Párátko a mnoho dalších bez kterých by se český youtube nebyla ta pravá zábava.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 12. 2014
3.4.
17.5.
Vezme to ruka

Vezme to ruka

Praha, Praha
10.4.
16.5.
Lumír Čmerda: Pastely

Lumír Čmerda: Pastely

Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí