Úvod > Aktivity & akce > Akce > Měsíc ve stylu hudby a módy v Centru Černý Most

Měsíc ve stylu hudby a módy v Centru Černý Most

Kdy 3. říjen 2014 9:00 - 25. říjen 2014 21:00 Společenské akce
Centrum Černý Most v říjnu svoje zákazníky naladí na vlnu módní inspirace. Připravilo pro ně totiž akci We Love Style, jež se každý týden ponese v rytmu jednoho ze čtyř hudebních proudů: diska, hipster či stylu skupin The Beatles nebo ABBA. Návštěvníci se tak mohou těšit na skutečně pestrý program.

Zákazníci Centra Černý Most se v měsíci říjnu mohou nechat inspirovat kreativními módními tipy z kolekcí značek centra či triky, jak se nalíčit v některém z hudebních stylů – disko, hipster, The Beatles a ABBA. Originální koncept módního měsíce vyšperkují čtyři živé koncerty, jež uzavřou každý z tematicky laděných týdnů:

V pátek 3. října se všichni návštěvníci mohou těšit na narozeninovou párty rádia Kiss 98 v rytmu diska, která vyvrcholí vystoupením Heleny Vondráčkové (od 17 hodin).

V sobotu 4. října bude diskotéková zábava v Centru Černý Most pokračovat afterpárty se spoustou soutěží, malováním na obličej nebo písničkami na přání.

Následující říjnovou sobotu (11. října) čeká nejen všechny milovníky The Beatles jejich uznávaný revival Pangea – The Beatles Revival Band, který vystoupí od 16.30 hodin celkem třikrát.

Následující sobota bude patřit v současnosti populárnímu stylu hipster a oblíbené chlapecké skupině Lake Malawi. Frontman Albert Černý se svou novou formací vysvětlí, kdo jsou hipstři, a své fanoušky potěší hned dvěma hudebními bloky (od 16.30 hodin).

Říjnový hudebně-módní program v Centru Černý Most zakončí koncert ABBA World Revival (25. října) doplněný sympatickým moderátorským duem manželů Hejdových, kteří se exkluzivně stali tvářemi závěrečného týdne akce We Love Style.

Návštěvníci koncertů budou mít příležitost získat slevové poukázky, pro věrné zákazníky centra bude připraveno i drobné občerstvení.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2014
15.4.
2.9.
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2

Praha 9, Praha
20.4.
18.9.
Golf Masters 2018

Golf Masters 2018

Dříteč, Východní Čechy
29.3.
18.6.
I Welcome

I Welcome

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí