Úvod > Aktivity & akce > Akce > Světový den nealkoholických koktejlů - Mattoni Koktejl Festival 2018

Světový den nealkoholických koktejlů - Mattoni Koktejl Festival 2018

Kdy 16. červen 2018 Festivaly
Oslavte příchod léta netradičně namíchanými nápoji bez obsahu alkoholu. V sobotu 16. června propukne historicky první Světový den nealkoholických koktejlů. Stejný den se již poosmé koná i mezinárodní soutěž v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink.

Staňte se pro tyto dny také barmanem a nechte se unést nekonečným množstvím variací a chutí. Připravte originální drink pro celou rodinu a své blízké.
 
Nealkoholické koktejly letos poprvé oslaví svůj světový den, který vznikl v Česku. Zapojte se do oslavy drinků bez kapky alkoholu. Vyzkoušejte si něco nového, naservírujte blízkým vlastnoručně vyrobený drink a vykouzlete jim úsměv na tváři stejně tak, jako se o to budou snažit další lidé u nás i po celém světě. Originální koktejl osvěží v nadcházejících letních dnech, potěší svým vzhledem a je vhodný naprosto pro každého a pro jakoukoliv příležitost.
 
Neodolatelný nápoj zvládne hravě připravit každý. Stačí dát průchod tvořivosti a fantazii. Vyzkoušejte netradiční ingredience, jako například bylinky a oslňte hosty speciálním drinkem, který si oproti alkoholické variantě může vychutnat opravdu kdokoliv!

Světový den nealkoholických koktejlů, který podporuje stávající trend zdravého životního stylu, si užijete každoročně vždy třetí červnovou sobotu.

Světový den nealkoholických koktejlů vyvrcholí 16. června 2018 osmým Mistrovstvím světa Mattoni Grand Drink 2018. To se koná pod záštitou Mezinárodní barmanské asociace (IBA). Oficiální vodou IBA, určenou k přípravě koktejlů, se stala díky svým vlastnostem a unikátní chuti přírodní voda Mattoni, která v koktejlu ideálně nese a maximálně rozvíjí všechny jeho nuance a vůně.
 
Soutěž a vyhlášení vítězů tradičně završí zábavný Mattoni koktejl festival, který proběhne ve stejný den na Staroměstském náměstí v Praze. Zde budou mít diváci možnost ochutnat jedinečné nealkoholické koktejly, poznat současné trendy v barmanské branži a užít si skvělou hudební show. Těšit se budou moct na Portless, Pavla Calltu, Báru Polákovou, Sebastiana a na Chinaski. Celou show bude provázet moderátorka Zorka Hejdová.
 

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 5. 2018

Ubytování a restaurace v okolí