Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kreativní seminář Oranžová v Centru Mandala

Kreativní seminář Oranžová v Centru Mandala

Kdy 1. listopad 2014 10:00 - 14:00 Společenské akce
Tento program je nejen relaxační a sebepoznávací, ale je cílený především na péči o sebe sama a poskytnutí si prostoru a volnosti.
Vyzkoušíme si relaxaci, vizualizaci a imaginaci, kresbu i malbu, využití divadelních a dramatických prvků, biblioterapii, muzikoterapeutické prožitkové postupy a další. Budeme si užívat přítomného okamžiku a odpočívat.

Program Kreativního semináře Oranžová stejně jako celého barevného harmonizačního semináře vychází z rozličných technik kreativních terapií uspořádaných do tematického celku. Slova terapie v názvu těchto technik se ovšem nemusíte bát. Jde o techniky, která mají výborný vliv na psychiku, navozují harmonii, prospívájí duši i tělu. Umožňují věnovat se sama sobě, poskytují prostor pro svobodné vyjádření, sebepoznání, sebepřijetí. Jde o expresivní techniky, které dosahují skvělých výsledků a jsou velmi oblíbené v zahraničí (USA, Francie, Japonsko). V České republice se začínají teprve rozšiřovat.

Po celou dobu semináře jsou přítomny obě lektorky a autorky tohoto programu Jana Gajdošová a Kristýna Mikscheová. V ceně semináře je zahrnuto lektorné, pronájem prostor a veškerý materiál. Na seminář si nemusíte nosit žádné vlastní pomůcky. Po dobu konání semináře bude k dispozici ovoce, voda, různé čaje či káva. Doporučujeme vzít si s sebou svačinu.

Přijťe se uvolnit a načerpat energii a inspiraci.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 10. 2014
Za Skřítky pod hrad Špilberk

Za Skřítky pod hrad Špilberk

Brno-střed, Jižní Morava
Jumping Fitness Brno

Jumping Fitness Brno

Brno-střed, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí