Úvod > Aktivity & akce > Akce > Halloveenské podzimní závody Měšice

Halloveenské podzimní závody Měšice

Kdy 25. říjen 2014 - 26. říjen 2014 Akce pro děti
Halloveenské podzimní závody v jezdecké školičce Pony Park v Měšicích u Prahy.

Jelikož v našem areálu prochází svými jezdeckými začátky velké množství dětí všech věkových kategorií, připravili jsme pro víkend 25.10.-26.10. 2014 zajímavou akci s koňmi. Letos poprvé se budou na našich kolbištích konat podzimní jezdecké závody, při kterých se na drezurním obdélníku a parkurových překážkách představí i ti nejmenší adepti jezdeckého sportu.

Dovolte nám pozvat vás do našeho areálu Pony Park v Měšicích, který se již dlouhodobě orientuje na začínající jezdce a to nejen s vizí profesionálního sportovce, ale s myšlenkou ukázat dětem řadu zvířat v našem parku a naučit se k nim najít cestu. Samozřejmostí tohoto podzimního víkendu bude i doprovodný program, v rámci kterého se všem přítomným představí i jezdci, pro které je drezurní obdélník a parkurové kolbiště opravdu denním chlebem.

Pozvání přijala i jízdní policie z ukázkou jejich náročné práce , která je velmi vítaným zpestřením odpoledne. Jelikož v našem parku máme i řadu dravých ptáků, bude mít většina návštěvníků možnost okusit pocit sedícího dravce na vlastní ruce při vystoupení sokolníků.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 10. 2014

Ubytování a restaurace v okolí