Úvod > Aktivity & akce > Akce > Golden9 neboli „Zlatá Devítka“ - první ročník swingového festivalu

Golden9 neboli „Zlatá Devítka“ - první ročník swingového festivalu

Kdy 15. září 2013 14:00 - 21:00 Hudební a divadelní akce
Přilákat posluchače z celé Prahy na kvalitní swingovou muziku si dali za cíl pořadatelé prvního ročníku swingového festivalu Golden9 neboli „Zlatá Devítka“. Ten se bude konat 15. září 2013 od 14 do 21 hod. v Parku Přátelství na území MČ Praha 9. Partnerem festivalu je Městská část Praha 9.
Celý festival bude probíhat pod širým nebem v prostorách překrásného parku a kromě lákadel hlavního hudebního programu bude na návštěvníky čekat také bohatý doprovodný program, jehož součástí budou například i ukázky a workshopy swingového tance a další lákadla.

V hlavním programu se na pódiu objeví legendární dáma české populární scény paní Eva Pilarová s doprovodným souborem kontrabasisty Víta Fialy, Dája Šimíčková, bývalá členka souboru Sestry Havelkovy s kapelou ShaddeYadda, zpěvák Jan Smigmator se svým Swinging Triem či orchestr Harlemania kapelníka Marka Rejhona se sólisty Petrou Ernyeiovou a Pavlem Štursou.

Celý festival zakončí večerním koncertem zpěvák Petr Sovič se svým Golden Big Bandem Prague a výtečnými sólisty Tomášem Savkou, Nikoletou Spalasovou a Terezou Bergmanovou. Celým festivalem Vás budou provázet legendární český kontrabasista a skladatel Vít Fiala a zpěvák a kapelník Petr Sovič. Záštitu převzal starosta Prahy 9 pan Ing. Jan Jarolím. Na festival Golden9 určený všem milovníkům swingové hudby vás zve pořadatel akce Umělecká agentura Petra Soviče.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 9. 2013
19.6.
14.9.
Kinobus 2017

Kinobus 2017

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí