Úvod > Aktivity & akce > Akce > Golden 9 neboli „Zlatá Devítka“

Golden 9 neboli „Zlatá Devítka“

Kdy 9. září 2017 14:00 - 21:00 Hudební a divadelní akce
Přilákat posluchače z celé Prahy na kvalitní swingovou muziku si dali za cíl pořadatelé dalšího ročníku swingového festivalu Golden9 neboli „Zlatá Devítka“.
Celý festival bude probíhat pod širým nebem v prostorách překrásného parku a kromě lákadel hlavního hudebního programu bude na návštěvníky čekat také bohatý doprovodný program, jehož součástí budou například i ukázky a workshopy swingového tance a další lákadla.

Milovníci swingové hudby se sejdou v amfiteátru poblíž rybníčku v Parku Přátelství. Bohatý program s mezinárodní účastí i letos nabídne řadu lákadel.

Začátek festivalu je i letos plánován na 14 hodinu. To se posluchačům představí hudební kapela Jazz Volunteers hrající původní skladby a aranže z dílny legendárního amerického alt-saxofonisty Juliana "Cannonball" Adderleyho a jeho bratra kornetisty Nata Adderleyho. Od 15 hodin vystoupí populární český klavírista a akordeonista Ondřej Kabrna se svým projektem Ondřej Kabrna & Flying Accordion. Těšit se tak můžete na jazzové skladby v hlavní režii akordeonu, a to je neobvyklé spojení.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2017
9.12.
23.12.
Vánoce v Galerii Harfa

Vánoce v Galerii Harfa

Praha 9, Praha
3.12.
28.2.
Kluziště na koupališti v Ládví

Kluziště na koupališti v Ládví

Praha 8, Praha
6.12.
31.3.
Kluziště v Galerii Harfa

Kluziště v Galerii Harfa

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí