Úvod > Aktivity & akce > Akce > Florbalová Extraliga: FBŠ Bohemians vs. AC Sparta Praha

Florbalová Extraliga: FBŠ Bohemians vs. AC Sparta Praha

Kdy 19. říjen 2014 18:00 - 20:00 Sportovní akce
Fanoušci kvalitního florbalu se mají opět na co těšit. V neděli večer vyzvou extraligoví florbalisté FbŠ Bohemians tým pražské Sparty, který v letošním ročníku doposud neztratil jediný bod. Klokani se podruhé v letošním roce představí doma na Děkance, kde se budou moct opřít o své výborné fanoušky.

V minulém kole muži Bohemians prohráli v Pardubicích na nájezdy, což je rozhodně zklamáním, jelikož svěřenci trenéra Michala Jedličky pomýšleli na zisk 3 bodů. Situace před derby tak nabírá na obrátkách. Klokani potřebují bodovat a proti nim stojí tým Sparty, který letos ještě neprohrál.

Začátek soutěže je za námi a z odehraných utkání už pomalu začíná krystalizovat 8 týmů, které si zahrají play-off. Klokani se sice drží v osmičce, ale určitě pomýšlejí výš. To florbalisté pražské Sparty odstartovali báječně a zvítězili ve všech třech úvodních utkáních. V derby se však mažou papírové předpoklady, a tak není divu, že si klokani na Spartu věří.

V zelenobílém dresu se pomalu začínají probouzet střelci z minulé sezóny a bude jistě zajímavé sledovat, zda například Martin Šimek naváže na svůj hattrick z minulého utkání proti Pardubicím. Překvapením jsou i výkony Martina Kisugiteho, který je sice obránce, ale současně vévodí individuálním statistikám svého týmu. Ve čtyřech utkáních dokázal vstřelit 5 branek a na 4 přihrát, což je na obránce obdivuhodná bilance.

Sparta Praha zatím předvádí velmi sebevědomý a bojovný florbal. Doma porazila Ostravu i Pardubice. Venku pak zvítězila na hřišti houževnatých Bulldogs Brno. Tým sice není plný florbalových hvězd, ale to sparťanům nevadí. Týmovým herním projevem zatím dokážou směle konkurovat extraligové špičce a klokani se budou muset hodně vytáhnout, aby Spartu doma porazili. Jedno je však jisté, oba týmy se mohou opřít o své fanoušky. O pořádnou atmosféru, která je pro derby základem jistě nebude nouze.

Zápasy v AutoCont extralize proběhne 19. 10. 2014 ve sportovní hale Děkanka. Nedělní program 19.10.2014 od 18:00 – FbŠ Bohemians vs. AC Sparta Praha – AutoCont extraliga.

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 10. 2014
21.3.
31.8.
Česká televize dětem

Česká televize dětem

Praha 4, Praha
14.3.
30.11.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
25.5.
27.5.
Prague Food Festival 2018

Prague Food Festival 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí