Úvod > Aktivity & akce > Akce > Florbalová Extraliga: FBŠ Bohemians vs. AC Sparta Praha

Florbalová Extraliga: FBŠ Bohemians vs. AC Sparta Praha

Kdy 19. říjen 2014 18:00 - 20:00 Sportovní akce
Fanoušci kvalitního florbalu se mají opět na co těšit. V neděli večer vyzvou extraligoví florbalisté FbŠ Bohemians tým pražské Sparty, který v letošním ročníku doposud neztratil jediný bod. Klokani se podruhé v letošním roce představí doma na Děkance, kde se budou moct opřít o své výborné fanoušky.

V minulém kole muži Bohemians prohráli v Pardubicích na nájezdy, což je rozhodně zklamáním, jelikož svěřenci trenéra Michala Jedličky pomýšleli na zisk 3 bodů. Situace před derby tak nabírá na obrátkách. Klokani potřebují bodovat a proti nim stojí tým Sparty, který letos ještě neprohrál.

Začátek soutěže je za námi a z odehraných utkání už pomalu začíná krystalizovat 8 týmů, které si zahrají play-off. Klokani se sice drží v osmičce, ale určitě pomýšlejí výš. To florbalisté pražské Sparty odstartovali báječně a zvítězili ve všech třech úvodních utkáních. V derby se však mažou papírové předpoklady, a tak není divu, že si klokani na Spartu věří.

V zelenobílém dresu se pomalu začínají probouzet střelci z minulé sezóny a bude jistě zajímavé sledovat, zda například Martin Šimek naváže na svůj hattrick z minulého utkání proti Pardubicím. Překvapením jsou i výkony Martina Kisugiteho, který je sice obránce, ale současně vévodí individuálním statistikám svého týmu. Ve čtyřech utkáních dokázal vstřelit 5 branek a na 4 přihrát, což je na obránce obdivuhodná bilance.

Sparta Praha zatím předvádí velmi sebevědomý a bojovný florbal. Doma porazila Ostravu i Pardubice. Venku pak zvítězila na hřišti houževnatých Bulldogs Brno. Tým sice není plný florbalových hvězd, ale to sparťanům nevadí. Týmovým herním projevem zatím dokážou směle konkurovat extraligové špičce a klokani se budou muset hodně vytáhnout, aby Spartu doma porazili. Jedno je však jisté, oba týmy se mohou opřít o své fanoušky. O pořádnou atmosféru, která je pro derby základem jistě nebude nouze.

Zápasy v AutoCont extralize proběhne 19. 10. 2014 ve sportovní hale Děkanka. Nedělní program 19.10.2014 od 18:00 – FbŠ Bohemians vs. AC Sparta Praha – AutoCont extraliga.

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 10. 2014
21.3.
31.8.
Česká televize dětem

Česká televize dětem

Praha 4, Praha
14.3.
30.11.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
1.10.
31.3.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí