Úvod > Aktivity & akce > Akce > Edith The Show Praha 2014

Edith The Show Praha 2014

Kdy 17. listopad 2014 20:00 - 22:00 Hudební a divadelní akce
Padam…Padam…, Milord, Non, je ne regrette rien – všechny tyto písně Edith Piaf jsou klenoty hudby 20. století a základními kameny tradice šansonu. V představení ožijí díky Jil Aigrot - francouzské zpěvačce, která dala hlas velké šansoniérce i v celosvětově úspěšném filmu Edith Piaf.
Edith The Show připomene v Brně a v Praze malou dámu velkého srdce – Edith Piaf Francouzský šanson je fenomén, který od poloviny minulého století tvoří jeden z pilířů moderní hudební kultury. Písně plné krásných melodií a zpravidla poetických textů vzbuzují nadále velké emoce. 16. listopadu v brněnském Janáčkově divadle a 17. listopadu v pražské Hybernii budou mít diváci možnost si připomenout Edith Piaf – ženu, jejíž pozice královny šansonu je bezpochyby nesmrtelná. Před tuzemské publikum po tyto dva listopadové večery předstoupí aktéři veleúspěšného projektu Edith The Show, který v roce 2013 vyprodal divadlo Hybernia dva měsíce před konáním. L’Accordéoniste, La vie en rose, Hymne á l’amour, Padam…Padam…, Milord, Non, je ne regrette rien – všechny tyto písně Edith Piaf jsou klenoty hudby 20. století a základními kameny tradice šansonu.

V představení ožijí díky Jil Aigrot - francouzské zpěvačce, která dala hlas velké šansoniérce i v celosvětově úspěšném filmu Edith Piaf (La Vie en Rose). Americký časopis Newsweek tehdy napsal: „Herečka Marion Cotillard dostala za pozoruhodné ztvárnění Edith Piaf v La Vie en Rose Oscara, ale ve filmu je ještě jeden úžasný výkon, který vdechuje Edith život, a jeho autorka zůstala vašim zrakům skryta: francouzská zpěvačka Jil Aigrot…" Edith Piaf ovlivnila nejen posluchače, ale také řadu hudebníků v zahraničí i u nás.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 1. 2014
23.5.
31.10.
Zalogujte se a hrajte s celou rodinou

Zalogujte se a hrajte s celou rodinou

Brno, Jižní Morava
25.8.
24.9.
Prolínání na konci léta

Prolínání na konci léta

Brno, Jižní Morava
25.8.
24.9.
Výstava Prolínání na konci léta

Výstava Prolínání na konci léta

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí