Úvod > Aktivity & akce > Akce > Do Prahy za pivem

Do Prahy za pivem

Kdy 27. říjen 2014 - 30. listopad 2014 Gastronomické akce
Přijeďte do Prahy za pivem! V termínu od 27.10. do 30.11.2014 probíhá nová kampaň Pražské informační služby-Prague City Tourism s názvem "Do Prahy za pivem".

Proč právě do Prahy? Ta se totiž v minulých letech stala evropsky významným centrem pivní kultury. Je to město, které právě prožívá svůj pivní zlatý věk. Kromě místních piv, která zde vaří již přes pětadvacet (mini)pivovarů, v Praze ochutnáte i pestrou produkci regionálních českých a moravských pivovarů i velký výběr piv zahraničních. Každý návštěvník si tu může vybrat z velmi široké nabídky kvalitních podniků až po specializované pivní bary či pivotéky. A kde jinde než v příjemném podniku s vynikajícím pivem si nejlépe vychutnáte dojmy z prohlídky památek či návštěvy kulturní akce?

Kampaň podpořila řada pražských hotelů, které nabízejí po celou dobu trvání kampaně výrazně zvýhodněné ceny ubytování. Prostřednictvím formuláře na webových stránkách doprahyzapivem.cz si může každý host vybrat hotel, stanovit termín a požadovaný typ pokoje. Všichni, kteří si takto zajistí svůj pobyt, obdrží v hotelu materiály kampaně-tištěného Pivního průvodce Prahou a Pivní kuponovou knížku.

Průvodce napoví, do jakých pivnic, pivovarů, pivních barů či dalších pivních podniků, jako jsou např. lázně, se v Praze vydat. Pomůže zorientovat se v pivní technologii a jeho součástí je také pivní mapa města a spousta fotografií. Díky piktogramům v průvodci snadno najdete podniky nekuřácké, přátelské k rodinám s dětmi (ano, i takové existují) či podniky nabízející posezení na zahrádce.

Pivní kuponová knížka zahrnuje téměř 40 speciálních nabídek a spoustu pivních zážitků. Vznikla ve spolupráci s vybranými podniky, díky nimž můžete za svou útratu získat pivo navíc, dárek či prohlídku pivovaru zdarma. Oba materiály jsou také volně ke stažení na webu kampaně.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 10. 2014
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha
21.5.
27.5.
Prague Design Week 2018

Prague Design Week 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí