Úvod > Aktivity & akce > Akce > Den otevřených dveří Ministerstva zahraničních věcí ČR a koncert skupiny Buty

Den otevřených dveří Ministerstva zahraničních věcí ČR a koncert skupiny Buty

Kdy 8. květen 2014 10:00 - 16:00 Společenské akce
Ve čtvrtek 8. května 2014 se veřejnosti otevřou dveře Černínského paláce. Bude možné si prohlédnout reprezentační prostory sídla MZV ČR a zahradu paláce. Od 17:00 hodin se uskuteční koncert skupiny Buty. Vstup volný.

Ministerstvo zahraničních věcí ČR každoročně otevírá své sídlo v Černínském paláci veřejnosti. Letos se Den otevřených dveří uskuteční 8. května 2014. Návštěvníci si od 10 do 16 hodin budou moci prohlédnout historické prostory paláce, jednací sály a salonky, včetně bytu Jana Masaryka, přilehlou zahradu i Kaňkův pavilon.

Od 17:00 hodin se v zahradě Černínského paláce uskuteční koncert skupiny Buty. Vstup na prohlídku Černínského paláce i na koncert je zdarma.

V rámci Dne otevřených dveří bude třemi doprovodnými výstavami připomenuto 10. výročí vstupu ČR do Evropské unie. Návštěvníci budou mít možnost prohlédnou si výstavy:

  • Jihovýchodní Evropa: Lidé a kultura Fotografická výstava se koná i díky podpoře Evropské komise v rámci osvětové kampaně o rozšíření EU. 
  • 10 let České republiky v Evropské unii  - výstava je poskytnuta Zastoupením Evropské komise v ČR a představuje důležité milníky našeho členství a evropského integračního procesu na fotografiích ČTK. 
  • Kde domov můj - výběr z výstavy studentských prací, který zapůjčilo Zastoupení Evropské komise v ČR.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 5. 2014

Ubytování a restaurace v okolí